Стаді-тур до Чернігівської області для представників деревообробної галузі

Стаді-тур до Чернігівської області для представників деревообробної галузі

Запорізька торгово-промислова палата запрошує компанії деревообробної галузі до участі у стаді-турі до Чернігівської області 22 – 23 листопада 2023 року.

Бізнес-візит організовано завдяки реалізації нової ініціативи для бізнесу «Відновлення економіки на звільнених територіях», яка реалізується
регіональними торгово-промисловими палатами за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).
Головною метою проєкту є підтримка малого та середнього підприємництва (МСП), стимулювання розвитку бізнесів у звільнених регіонах України (Чернігівській, Харківській, Сумській, Донецькій, Запорізькій, Дніпропетровській областях) шляхом налагодження кооперації між МСП, проведення навчань та надання інформаційно-консультаційної підтримки, консолідація зусиль щодо обговорення й вирішення проблем у відповідних галузях економіки.
Проєкт передбачає проведення тематичних, інформаційно-просвітницьких бізнес-обмінів для залучення досвіду та представлення кращих бізнес-практик для діючих бізнесменів та осіб, які розглядають можливість початку власної справи.
Запрошуємо вас прийняти участь в другому бізнес-турі «Розвиток деревообробної галузі на деокупованих територіях: проблеми та шляхи вирішення» до м. Чернігів, який відбудеться 22-23 листопада 2023 року.
Проєктом покриваються всі витрати на проїзд та проживання. Детальні умови додаються.
Кількість місць обмежена.
Для реєстрації звертайтеся за тел. 050-484-11-97 або електронною
поштою: oso@cci.zp.ua, Ксенія Нагорна.

Програма стаді-туру: