Сприяння національним виробникам наближає відновлення України

Сприяння національним виробникам наближає відновлення України

Міжнародні організації, український уряд та бізнес вважають залучення вітчизняних підприємців до процесів відбудови ключем до відродження нашої економіки. Про це йшла мова під час засідання Комітету з питань промислової модернізації при ТПП України під головуванням Володимира Власюка. Тема засідання – «Локалізація відновлення в Україні».

Йдеться про вимогу замовлення в наших виробників будівельних матеріалів для відбудови зруйнованих об’єктів.

За даними дослідження, проведеного за підтримки USAID Ukraine – USAID Україна, яке обговорювали учасники зустрічі, українські компанії можуть закрити значну частину потреб у будматеріалах для відбудови.

Надежда Бегун, заступниця міністра економіки України розповіла про специфіку публічних закупівель для відбудови й роботу з донорами для залучення українського комерційного сектора до модернізації країни.

Учасники погодились з депутатом Верховної Ради України Дмитром Кисилевським, заступником голови Комітету з економічного розвитку, що саме зараз – ідеальний момент для просування українського виробника, зокрема й у доступі до тендерів міжнародних фінансових структур.