Спрощено процедуру перевірок охолодженої продукції під час експорту до Китаю

Державна служба України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів повідомляє про скасування моніторингу, дезінфекції та тестування продуктів на наявність коронавірусу (COVID-19) під час експорту до Китайської Народної Республіки.

Інформація стосовно зміни у процедурі перевірки імпортних харчових продуктів холодового ланцюга надійшла від Генеральної митної адміністрації Китайської Народної Республіки (GACC).

Також китайською стороною було відзначено, що в умовах складної та важкої епідеміологічної ситуації китайський імпорт харчових продуктів холодового ланцюга у 2022 році загалом продемонстрував позитивну тенденцію стабільного зростання. Це є свідченням того, що незважаючи на ступінь складності ситуації, взаємне розуміння та підтримка, дотримання сторонами правил безпечності харчових продуктів холодового ланцюга на всіх етапах стала гарантією безпечності харчових продуктів, що сприяло розвитку торгівлі харчовими продуктами.

Наразі погоджено двосторонні форми міжнародних сертифікатів на експорт з України до КНР молока, молокопродуктів та замороженої яловичини.