Спрощено оформлення експорту до Республіки Молдова

Спрощено оформлення експорту до Республіки Молдова

ВАЖЛИВО! ДО УВАГИ ЕКСПОРТЕРІВ, ЩО ЗДІЙСНЮЮТЬ ЗОВНІШНЬОТОРГОВЕЛЬНІ ОПЕРАЦІЇ З РЕСПУБЛІКОЮ МОЛДОВА!

З метою надання додаткового сприяння експортерам, що здійснюють поставки товарів до Республіки Молдова, – Міністерство економіки України інформує, що Комісія з надзвичайних ситуацій Республіки Молдова рішенням № 12 від 25.03.2022  встановила, що на час дії в Республіці Молдова надзвичайного стану (запроваджено Парламентом РМ 24.02.2022 терміном на 60 днів) представлені копії сертифікатів про походження товарів СТ-1 (в паперовому чи в електронному форматі), видані уповноваженими органами України, мають таку ж силу, як і їх оригінали. У цьому випадку митним органам Республіки Молдова має бути подана Декларація про зобов’язання представити оригінали сертифікатів походження товарів за формою СТ-1 після завершення надзвичайного стану.

(зразок декларації українською та румунською мовами).

У разі виникнення проблем із застосуванням електронних копій сертифікатів про походження товарів СТ-1 при митному оформленні вантажів в РМ просимо невідкладно інформувати Мінекономіки.   

Джерело: https://www.me.gov.ua/Documents/Detail?lang=uk-UA&id=d9070239-71d0-454a-a6fe-3290b1c1e99b&title=Vazhlivo-DoUvagiEksporteriv-SchoZdiisniuiutZovnishnotorgovelniOperatsiiZRespublikoiuMoldova-