Співпраця з Антимонопольним комітетом України

Представники Запорізької ТПП, промислових компаній регіону разом із колегами з інших регіонів України, керівництвом і членами комітетів при  ТПП України взяли участь у робочій  нараді з Головою Антимонопольного комітету України Ольгою Піщанською.

Обговорили поглиблення співпраці АМКУ та ТПП України задля покращення конкурентного середовища в Україні та сприяння у розвитку МСП.

Окремо Ольга Піщанська відзначила важливість розвитку співробітництва підрозділів Антимонопольного  комітету Украї́ни на місцях з регіональними палатами.

 «ТПП та АМК мають довгу історію співпраці. Ми знаходили консенсус щодо законодавства, ситуації на ринках. Зараз уся країна опинилась у нових умовах. Бізнес та влада теж шукають форми взаємодії, які допоможуть подолати виклики війни. Час згуртуватись навколо економічного фронту», – наголосив Президент ТПП України Геннадій Чижиков.

Учасники зустрічі домовились про подальшу спільну роботу, розгляд актуальних питань та проведення окремих зустрічей щодо гострих проблем для бізнесу за участі фахівців ТПП та АМКУ.

Зокрема, окремий захід заплановано щодо законопроєкту про законодавче врегулювання взаємовідносин між виробниками та торговельними мережами за участі ТПП України, асоціацій виробників та АМК України.