Спеціалізована виставка “АгроТехСервіс”: 8-10 лютого 2022

Спеціалізована виставка “АгроТехСервіс”: 8-10 лютого 2022

8 лютого Запорізька торгово-промислова палата відкриває новий виставковий сезон та запрошує до ВЦ «Козак-Палац» на 21-у агропромислову виставку «АгроТехСервіс».
Адреса виставкового центру: м. Запоріжжя, вул. Перемоги, 70Б.

«АгроТехСервіс» об’єднує цілий комплекс важливих заходів для професіоналів галузі. На початку нового аграрного сезону у Запоріжжі традиційно демонструються актуальні технології, відбуваються конференції, експертні зустрічі і консультації. Постійні учасники аграрної виставки – виробники сільгосптехніки і матеріалів, наукові інститути, представники профільних асоціацій, кластери.


Цього року у виставці беруть участь понад 100 українських компаній з Вінниці, Дніпра, Запоріжжя, Житомира, Києва, Краматорська, Одеси, Полтави, Сум, Харкова, Черкас та інших міст. Продукцію та послуги представлять більше 350-ти торгових марок. Один із головних напрямів – сучасна сільгосптехніка. Це трактори і зернозбиральні комбайни, посівна і ґрунтообробна техніка виробництва України, а також Італії, Німеччини, Словаччини, США, Фінляндії, Франції, Чехії, Японії.
До уваги аграріїв – ІТ-технології для точного землеробства і контролю за основними процесами в сільському господарстві, засоби автоматизації бухгалтерського обліку.
Організувати сучасне агровиробництво допоможуть сучасні будівельні матеріали, енергоефективні технології, системи опалення, що також представлять на виставці.
Виставка дає старт новим об’єднанням та ініціативам.

На «АгроТехСервіс» презентують колективний стенд Запорізького кластеру «Інжиніринг – Автоматизація – Машинобудування». В числі учасників об’єднання є компанії, що працюють у секторі сільгоспмашинобудування, а також промислового інжинірингу, автоматизації, ІТ, представники науки і освіти. Кластер зацікавлений у розширенні зв’язків з промисловцями з інших регіонів України.
Головна подія ділової програми – конференція «Агросектор України у 2022 році», організована за підтримки комітету підприємців АПК при Торгово-промисловій палаті України. Початок: 8 лютого, о 14.00, у комбінованому офлайн/онлайн форматі.


Основні питання для обговорення:
• Державні програми підтримки агросектору у 2022 році.
• Зміни в податковому законодавстві України, ризики для аграріїв.
• Перші підсумки запровадження ринку землі в Україні.
• Можливості фінансування агросектору.
• Перспективи експорту органічної продукції.
• Експортні можливості продукції сільськогосподарського призначення у 2022 році.

09 лютого стартує тренінгова сесія «Готуємося до органічного виробництва та експорту» за участі Люка Ван Луверена, старшого радника по зв’язкам з ЄС у Торгово-промисловій палаті Антверпена, (Бельгія) – партнера Запорізької торгово-промислової палати у реалізації твінінгового проєкту з розвитку органічного виробництва.

Також у програмі – науково-практична конференція «Садівництво та ягідніцтво». Асоціація «Укрсадпром» на чолі з Олександром Матвійцем ініціює дискусію про технології та забезпечення розвитку галузі.
Заплановані вебінари та семінари на теми: «Системи знань та інновацій для розвитку сільського господарства», «Сучасні інструменти для точного землеробства», «Сертифікація систем менеджменту за стандартами ISO», «Вирощування часнику, полуниці, шафрану».

Cайт виставки:

http://www.expo.zp.ua

Реєстрація учасників:

http://www.expo.zp.ua Реєстрація учасників: https://expo.zp.ua/agrotehservis-2022/register-agro-tech-2022/

Режим роботи:
8 лютого з 10:00 до 17:00
9 лютого з 10:00 до 17:00
10 лютого з 10:00 до 15:00

Оргкомітет виставки:
(050) 486-30-75, (050) 484-33-67, (067) 600-31-35
expo4@cci.zp.ua, expo2@cci.zp.ua

Прес-центр: (050) 600-46-81, e-mail: pressa@cci.zp.ua

Форум відбудеться з дотриманням усіх карантинно-санітарних вимог. Для безпеки й комфорту відвідувачів та учасників створені всі необхідні умови: система онлайн-реєстрації відвідувачів, обмеження і контроль кількості людей, що одночасно знаходяться у приміщенні, розмежування маршрутів на вхід і вихід, регулярна дезінфекція поверхонь, знезараження повітря, безпечні відстані між стендами.

Програма: