Сонячна електростанція для підприємства – від компанії “Green System”

Сонячна електростанція для підприємства – від компанії “Green System”

Промислові сонячні електростанції для бізнесу – це не лише відчутна економія на енергоносіях, але і заробіток для підприємства завдяки “зеленому тарифу”.
Також, надважливою, у теперішніх умовах, є диверсифікація джерел електроенергії, яку забеспечують сучасні сонячні електростанції. – зазначають експерти запорізької компанії “Green System”, яка пропонує рішення “під ключ” та сервіс у сфері альтернативної енергетики та енергоефективності.

Промислову сонячну електростанцію можна назвати підприємством, що виробляє альтернативним способом електричну енергію. Одержуваний ресурс продається на внутрішньому ринку за «Зеленим» тарифу. Взаємодія виробника – власника електростанції і Національної енергетичної компанії в Україні регламентовано на законодавчому рівні. Договір купівлі / продажу електрики дійсний з моменту укладення до 2030 року.

Переваги покупки промислової СЕС для власних потреб

Промислові електростанції на сонячних батареях – це довгострокова інвестиція, вигідний бізнес, що дозволяє з першого для роботи обладнання отримувати пасивний дохід. Таке вкладення активів завжди прибутково. Цьому сприяють такі чинники:

  • Сонячні електростанції, що зводяться підприємствами для власних потреб, це швидко окупається інвестиція в бізнес, яка дозволить скоротити витрати в майбутньому.
  • Очевидно, що ціни на електроенергію не знизяться, а будуть лише зростати. Тому багато підприємств прагнуть до енергонезалежності.
  • СЕС швидко окупається, а термін її безперебійної роботи може перевищити 30 років.
  • Можливість відмовитися від покупки енергії з центральної енергомережі – це зекономлені кошти, які підвищують маржинальність бізнесу.

Більше інформації на сайті: https://greensystem.com.ua/catalog/solnecnye-elektrostancii/solnecnye-elektrostancii-dlya-predpriyatii?fbclid=IwAR0pK1x9Ay7Xuxjc0Wse4C0AjhhV6ABY-0jgX1B041uxPHoq-mMLnHsJEBk
Отримати консультацію та первинний розрахунок можна за телефоном 067-612-03-09.