Славутич, Любецька та Михайло-Коцюбинська ОТГ запрошують інвесторів

Агентство регіонального розвитку Славутицької міської ради Вишгородського району Київської області пропонує ознайомитися з інвестиційним порталом «Славутич – Чернігівський регіон»:

http://investslavutych.arr.in.ua,  на якому розміщено інформацію про інвестиційний потенціал Славутича, Любецької та Михайло-Коцюбинської об’єднаних

територіальних громад, партнерство яких з’явилося завдяки грантовому проєкту «План місцевого економічного розвитку: Славутич – драйвер росту відкритої та вільної економіки регіону» в межах Ініціативи ЄС M4EG «Мери за економічне зростання».

У 2021 році у Славутичі завдяки цьому проєкту ЄС також побудований перший в Україні муніципальний інноваційний індустріальний Бізнес-парк

«Славутич», який поєднує в собі такі компоненти як виробничі та офісні приміщення, центр менеджменту та коворкінг. Площа будівлі – 1570,2 м2.

Кількість виробничих приміщень – 10 (площі від 35 до 114кв.м), кількість офісних приміщень – 11 (що наразі вже знаходяться в оренді). Бізнес-парк

оснащений інженерними системами: електропостачання, водопостачання та водовідведення, централізованого опалення, пожежної сигналізації, вентиляції,

LED-освітлення та інтернет. Зауважимо, що ціна оренди за 1 кв. м – 3,77 гривні, додатково комунальні платежі. Орієнтовна розрахункова вартість експлуатаційних витрат за 1 кв. м складає від 35 до 68 грн. Зауважимо, що відповідно до Положення про умови перебування суб’єктів підприємництва на території Інноваційного індустріального Бізнес-парку м. Славутич учасником Бізнес-парку може бути суб’єкт господарювання приватної форми власності (у т.ч. фізична особі-підприємець) або його відокремлений підрозділ, який зареєстрований на території міста Славутича, має намір здійснювати або здійснює інноваційну виробничу діяльність з використанням найманої праці жителів м. Славутича, Любецької та Михайло-Коцюбинської об’єднаних громад Чернігівської області.

Звертаємось із проханням сприяти нам у поширенні інформації для підприємців Запорізької області про можливості Бізнес-парку «Славутич» та започаткування або відкриття філіалу виробництва на його території.

Детальніше про Бізнес-парк українською та англійською мовами можна дізнатися за посиланням https://сutt.ly/0p2BX8v.

Умови перебування у Бізнес-парку та додаткова інформація:
Карасьова Марина, заступниця директора з маркетингу КП «Агентство регіонального розвитку» м. Славутич, 050 464 91 61, 050 353 11 35, 2 10 90.