Щодо проведення моніторингу ефективності нормативно-правових актів

Міністерство юстиції України на підставі Порядку моніторингу впровадження та аналізу ефективності прийнятих нормативно-правових актів, затвердженого наказом Міністерства юстиції України від 24.02.2020 No 666/5, ініціює проведення чергового моніторингу впровадження та аналізу ефективності прийнятих законодавчих та інших нормативно-правових актів у сфері правового регулювання судово-експертної діяльності. 

З метою забезпечення системності нормативно-правового регулювання ви можете надати пропозиції щодо актуальності, ефективності, виконання та застосування законів та інших нормативно-правових актів, виявлених проблемних питань нормативно-правового регулювання, у тому числі стосовно наявності недоліків правового регулювання, колізійних, декларативних, застарілих норм та прогалин у відповідній сфері правового регулювання. 

Повідомляємо, що цьогорічний моніторинг здійснюватиметься із застосуванням нової платформи Мін’юсту для моніторингу нормативно- правових актів «Онлайн-платформа збору та аналізу інформації». Використання цього цифрового майданчику покликане зробити процес написання моніторингового звіту ефективнішим, більш публічним та репрезентативним. Перейти на «Онлайнплатформу збору та аналізу інформації» можна за посиланням: https://www.platformonline.com.ua

Для отримання можливості надавати пропозиції, проходити анкетування, отримувати актуальну інформацію та підтримувати ефективну комунікацію із державними експертами Мін’юсту спершу необхідно зареєструватися платформі як користувач. 

Водночас, наголошуємо, що платформа наразі функціонує у тестовому режимі, тож запрошують ділитися зауваженнями та пропозиціями щодо її вдосконалення, які можна направляти на електронну пошту rule_of_law@minjust.gov.ua

Пропозиції щодо сфер правового регулювання можна надавати з 1 травня 2023 року до 1 жовтня 2023 року шляхом використання «Онлайн- платформи збору та аналізу інформації».