Серія вебінарів для представників туристичного та готельного бізнесу

Серія вебінарів для представників туристичного та готельного бізнесу

У вересні триває безкоштовна навчальна програма для представників туристичного та готельного бізнесу. Цією темою Запорізька торгово-промислова палата разом із провідними українськими експертами продовжує серію безкоштовних навчально-консультаційних заходів для бізнесу, що реалізується за проєктом «Антикризова платформа «Єднаємо бізнес Запорізького регіону – перемагаємо кризу разом!» в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру та за фінансової підтримки Європейського Союзу.

Найближчий вебінар відбудеться 24 вересня. Початок об 11.00.

24 вересня вивчаємо:
– Маркетинг стратегія і тактика в туризмі 2021. Основні виклики, зміни і налаштування.
– Digital маркетинг в туризмі – головний інструмент продаж. Основні зміни, фокуси і задачі. Все що треба знати і РОБИТИ в 2021!
Спікерки:
– Тетяна Гончаренко
голова Громадської Ради при Управлінні Туризму Львова. Власниця BeeSMART – маркетинг-агенції для HoReCa і туризму. Практик з 25 річним досвідом.
– Наталя Процюк, власниця інтернет-агенції СПРАВА (Україна)

Заходи, що вже відбулися у рамках програми

7 вересня вивчали:
– Тренди туризму 2021 України і світові. Конкуренція між Єгипет/Туреччина й Україна. Хто переможе? Як перемогти? Чим перемагати?
– Sustainability в туризмі. Чому важливо бути соціально відповідальними самим і вчити гостей і персонал?
Спікерки:
– Тетяна Гончаренко, голова Громадської Ради при Управлінні Туризму Львова. Власниця BeeSMART – маркетинг-агенції для HoReCa і туризму. Досвідчений готеляр, топ менеджер і консультант зі стратегічного планування, маркетингу та розвитку готелів і ресторанів з 25 річним досвідом.
Олена Созанська, – керівник (2010 – 2017) готельного комплексу Таор Карпати, найкращого Green готелю України, переможця премії Hospitality Awards, студентка програми Sustainability Стенфордського університету (США) (2020-2021)
9 вересня:
– Персонал готелів і ресторанів. Основні виклики 2021 і як з ними боротися!
– Сервіс 2021 в туризмі і в закладах гостинності – що змінилось? І як налаштувати?
Спікерка:
– Ірина Магалецька, керівниця Навчального центру готельної та ресторанної справи Рейкарц Хотел Груп.10
21 вересня:
– Діяльність турагенції. Особливості ведення діяльності, оподаткування, документування.
– Особливості оподаткування турагентств і туроператорів.
Спікерка:
Мілітина Велика,
– керівниця ТОВ «АК «Бухгалтер», практикуюча бухгалтерка з досвідом більш ніж 20 років, авторка публікацій та аналітичних статей.
16 вересня:
– Туристичний продукт 2021 – з чого складається, правила гри і головні учасники. Туроператори, гіди, перевізники, готелі, ресторани, організатори подій, аніматори – хто ще? Чого хоче гість? і як працювати разом?
– Туристичний продукт 2021: як формувати тури, що є навколо вас і як це продавати, що робити в карантин і що потребує турист 2021? Які зміни необхідно впровадити?
Спікерки:
– Тетяна Гончаренко, голова Громадської Ради при Управлінні Туризму Львова. Власниця BeeSMART – маркетинг-агенції для HoReCa і туризму. Практик з 25 річним досвідом.
Ігор Губіліт, власник/СЕО туристичної компанії «Відвідай» – Файні тури Україною! Найкращого туроператора України 2020. 30 000+ туристів щороку!
17 вересня:
– Як готелі України пережили кризу 2020-2021. Статистика, аналітика, порівняння з світовими трендами.- Історія успішних готелів і ресторанів 2020-21. Секрету успіху від власників і керівників.
Збірний вебінар від представників різних закладів України.
21 вересня:
– Особливості оподаткування турагентств і туроператорів.
Спікерка:
Мілітина Велика,
– керівниця ТОВ «АК «Бухгалтер», практикуюча бухгалтерка з досвідом більш ніж 20 років, авторка публікацій та аналітичних статей.
22 вересня:
– Правила управління закладом. Головні звіти, метрики, КРІ та …помилки, що роблять керівники.
– Ресторани. Як вижити в кризу і після неї. Тренди, болі, задачі і рішення!
Спікер:
Андрій Магалецький, F&B директор Національної мережі готелів та ресторанів Reikartz

Участь у вебінарах БЕЗКОШТОВНА. Тривалість – 1,5 години.

Реєстрація обов’язкова за посиланням: https://cutt.ly/gmOpijG

 Додаткова інформація за тел.: +380 (61) 233 11 72, моб.: +380 (50) 484 1197, e-mail: oso@cci.zp.ua

Серія навчально-консультаційних онлайн-заходів для бізнесу реалізується Запорізькою торгово-промисловою палатою за проєктом «Антикризова платформа «Єднаємо бізнес Запорізького регіону – перемагаємо кризу разом!» в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки Європейського Союзу.
Програму ООН із відновлення та розбудови миру реалізують чотири агентства ООН: Програма розвитку ООН (ПРООН), Структура ООН з питань гендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок (ООН Жінки), Фонд ООН у галузі народонаселення (UNFPA) і Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО).
Програму підтримують дванадцять міжнародних партнерів: Європейський Союз (ЄС), Європейський інвестиційний банк (ЄІБ), а також уряди Великої Британії, Данії, Канади, Нідерландів, Німеччини, Норвегії, Польщі, Швейцарії, Швеції та Японії.