Серія вебінарів для бізнесу: долучайтесь!

Серія вебінарів для бізнесу: долучайтесь!

Триває       серія безкоштовних навчально-консультаційних заходів для бізнесу, що вже втретє реалізується Запорізькою торгово-промисловою палатою за проєктом «Антикризова платформа «Єднаємо бізнес Запорізького регіону – перемагаємо кризу разом!» в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру та за фінансової підтримки Європейського Союзу. Онлайн-заходи стартували 20 липня і триватимуть до вересня включно.  

Навчальна програма складається з трьох тематичних блоків, що спрямовані на компанії харчової галузі і переробки агропродукції, машинобудівної, туристичної галузей. Втім, багато тем є важливими і для представників інших сфер бізнесу.   

Наразі у навчальній програмі беруть участь понад 150 учасників, вже відбулося 10 вебінарів на теми податкового законодавства, юридичних аспектів діджиталізації бізнесу, харчового законодавства ЄС, експорту продукції, у тому числі – за допомогою світових електронних майданчиків.

 «Світ змінюється і експортери мають застосовуватись до нових реалій», – зазначає спікерка вебінарів – президентка, СЕО, аналітикиня Клубу експортерів України Євгенія ЛИТВИНОВА (2 – 3 серпня відбувся вебінар на тему: «Експорт продукції українського виробництва за допомогою популярних світових електронних майданчиків»).

На питання, чому така тема сьогодні особливо важлива, Євгенія Литвинова розповідає:

«Онлайн перемовини все більше набирають обертів, як і пошук партнерів онлайн. До того ж, онлайн розміщення мають свої правила, міжнародні майданчики відрізняються від локальних.

Також треба враховувати:

– міжнародні електронні майданчики постійно змінюють умови перебування на своїх платформах, тому потрібно тримати руку на пульсі;

– змінюються алгоритми пошуку та топові інструменти для аналізу конкурентів через електронні майданчики;

– невірно підібраний розділ для розміщення та незазначення необхідних параметрів може мати наслідок неефективного розміщення на платформі».

Екватор проєкту пройдено, втім – попереду ще багато цікавого.

Вже є перші відгуки учасників навчального проєкту.

Андрій Карпенко, керівник ГС “Запорізький кластер “Інжиніринг. Автоматизація. Машинобудування” зазначає:

«Сьогодні навчання та отримання актуальної професійної інформації є невід’ємною частиною успішної діяльності бізнесу. Розуміння сучасних тенденцій і здібності щодо використання нових технологій управління виробництвом та продажами суттєво впливають на прибутковість, підвищення конкурентоспроможності. Саме тому організовані консультаційні заходи для бізнесу є актуальними та затребуваними, що відзначають учасники Запорізького кластеру «ІАМ» та інші представниками реального сектору економіки».

Наші найближчі заходи:

9-10 серпня – Експорт: особливості пошуку контрагентів у Європі, Африці, Азії, Америці. Спікерка вебінару: Євгенія Литвинова, президентка, СЕО, аналітикиня Клубу експортерів України. Початок об 11.00.
17-18 серпня – Діджиталізація промислових МСП: програма дій для керівників підприємств. Спікер: Олександр Юрчак, генеральний директор Асоціації Підприємств Промислової Автоматизації України. Початок об 11.00.

Обов’язкова реєстрація за посиланням: https://cutt.ly/gmOpijG

Додаткова інформація за тел.: +380 (61) 233 -11-72, моб.: +380 (50) 484 1197, e-mail: oso@cci.zp.ua заходів:

Для довідки:

«Антикризова платформа «Єднаємо бізнес Запорізького регіону – перемагаємо кризу разом!» – це серія вебінарів та онлайн-консультацій, що покликані надати підтримку діловій активності бізнесу регіону у період кризових явищ після карантину. Це фахова та експертна допомога у питаннях виходу з кризи без значних втрат.

«Антикризова платформа «Єднаємо бізнес Запорізького регіону – перемагаємо кризу разом!» реалізована Запорізькою торгово-промисловою палатою в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки Європейського Союзу.

Програму ООН із відновлення та розбудови миру реалізують чотири агентства ООН: Програма розвитку ООН (ПРООН), Структура ООН з питань гендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок (ООН Жінки), Фонд ООН у галузі народонаселення (UNFPA) і Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО).

Програму підтримують дванадцять міжнародних партнерів: Європейський Союз (ЄС), Європейський інвестиційний банк (ЄІБ), Посольство США в Україні, а також уряди Данії, Канади, Нідерландів, Німеччини, Норвегії, Польщі, Швейцарії, Швеції та Японії.