Серія тренінгів «Зростаємо професійно!»: про знання та навички для запуску успішного бізнесу

Продовжуємо серію тренінгів «Зростаємо професійно!», яка реалізується в рамках проєкту Запорізької торгово-промислової палати PRO_Business – інформаційної платформи для бізнесу за підтримки ПРООН у межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру та за фінансової підтримки Європейського Союзу.

11 серпня відбувся тренінг, присвячений  основам запуску успішного бізнесу. Своїм вдалим досвідом побудови власної справи ділилися СЕО та створювач бренду Клініка TopMedical Сергій Малишев і засновник kurochka.zp.ua Дмитро Хрипко.

Зокрема, Сергій Малишев розповідає:

Знання не можуть бути зайвими – якщо ви будете фахівцем не тільки в своїй справі, а ще, наприклад, в економіці або маркетингу, це буде вам лише на користь. Перед тим, як запускати власну справу, краще попрацювати найманим співробітником у схожій компанії – цей досвід буде самим неоціненним!

Дмитро Хрипко радить початківцям:

Вірте в себе. Робіть так, як відчуваете. Робіть висновки з помилок. Намагайтеся завтра бути кращими, ніж сегодні. Створюйте що завгодно, головне – створюйте!

Безкоштовна навчальна програма допомагає інтегруватися і реалізувати себе в нових умовах молодим українцям, які постраждали від військової агресії рф. Проєкт має на меті сприяти молоді побудувати успішну кар’єру та розвинути важливі навички самопрезентації, основи бізнес-планування, аналітичне мислення, уміння вести переговори, управління проєктами.

Ініціатива включає в себе не тільки заходи для підприємців, але й програми для молоді з числа внутрішньо переміщених осіб, жінок, які вимушені були переїхати з тимчасово окупованих територій до Запоріжжя.

Попереду – ще дві офлайн-зустрічі за такими темами:

16 серпня 2022: “15 хвилин, або як чашка кави може все змінити” (майстерність самопрезентації, проходження співбесід, презентація бізнес-планів)

18 серпня 2022: «Професійна реалізація жінок, які вимушені були переїхати з тимчасово окупованої території»

Початок тренінгів об 11.00

Обов’язкова реєстрація: https://cutt.ly/WZUteDR

За додатковою інформацією звертайтеся за тел. 050-484-11-97 або електронною поштою: oso@cci.zp.ua

Тренінги відбудуться у бізнес-центрі Запорізької торгово-промислової палати за адресою: м. Запоріжжя, бул. Центральний, 4

Довідково

Проєкт «Збереження та відновлення експортного і виробничого потенціалу МСБ Запорізької області в умовах воєнного стану» реалізує Запорізька торгово-промислова палата в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки Європейського Союзу.

Програму ООН із відновлення та розбудови миру реалізують чотири агентства ООН: Програма розвитку ООН (ПРООН), Структура ООН з питань гендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок (ООН Жінки), Фонд ООН у галузі народонаселення (UNFPA) і Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО).

Програму підтримують дванадцять міжнародних партнерів: Європейський Союз (ЄС), Європейський інвестиційний банк (ЄІБ), Посольство США в Україні, а також уряди Данії, Канади, Нідерландів, Німеччини, Норвегії, Польщі, Швейцарії, Швеції та Японії.