Серія тренінгів «Зростаємо професійно!»: про пошук роботи і майстерність самопрезентації

18 серпня у Запорізькій торгово-промисловій палаті відбувся заключний тренінг з серії «Зростаємо професійно!». Заходи організовані в рамках проєкту Запорізької торгово-промислової палати PRO_Business – інформаційної платформи для бізнесу за підтримки ПРООН у межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру та за фінансової підтримки Європейського Союзу.

Тренерка Марія Шпіньова – досвідчений HR-спеціаліст, а сьогодні – операційний директор ІТ-компанії – знає, як знайти не просто роботу, а обрати справу життя, яка б відповідала здібностям, запитам людини. Власним досвідом Марія поділилася з учасницями тренінгу, які вимушено переїхали до Запоріжжя з тимчасово окупованих територій та знаходяться у пошуку роботи.

Марія Шпіньова розповідає: «Основні виклики моїх слухачок такі:

– немає відкритих вакансій, які б відповідали попередньому досвіду роботи;

– роботодавець не готовий наймати спеціаліста тимчасово;

– слухачки не відчувають достатньо внутрішньої мотивації для активних дій.

Під час тренінгу розглянули, які є можливості для тимчасової чи проектної зайнятості, як, показавши свою зацікавленість та експертність, змінити рішення роботодавця про найм, розглянули, де і як шукати інформацію про роботодавця, як скласти резюме і підготуватися до співбесіди».

Загалом у серпні у Запорізькій торгово-промисловій палаті відбулися чотири офлайн-зустрічі, присвячені пошуку роботи, майстерності самопрезентації, розвитку власної справи.

Довідково

Проєкт «Збереження та відновлення експортного і виробничого потенціалу МСБ Запорізької області в умовах воєнного стану» реалізує Запорізька торгово-промислова палата в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки Європейського Союзу.

Програму підтримують дванадцять міжнародних партнерів: Європейський Союз (ЄС), Європейський інвестиційний банк (ЄІБ), Посольство США в Україні, а також уряди Данії, Канади, Нідерландів, Німеччини, Норвегії, Польщі, Швейцарії, Швеції та Японії.

Програму ООН із відновлення та розбудови миру реалізують чотири агентства ООН: Програма розвитку ООН (ПРООН), Структура ООН з питань гендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок (ООН Жінки), Фонд ООН у галузі народонаселення (UNFPA) і Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО).