Серія тренінгів «Зростаємо професійно!»: серпень 2022

Продовжується реалізація проєкту Запорізької торгово-промислової палати PRO_Business – інформаційної платформи для бізнесу за підтримки ПРООН у межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру та за фінансової підтримки Європейського Союзу.

Ініціатива включає в себе не тільки заходи для підприємців, але й програми для молоді з числа внутрішньо переміщених осіб, жінок, які вимушені були переїхати з тимчасово окупованих територій до Запоріжжя.

9 серпня стартує серія тренінгів «Зростаємо професійно!». Безкоштовна навчальна програма допоможе інтегруватися і реалізувати себе в нових умовах молодим українцям, які постраждали від військової агресії рф. Проєкт має на меті сприяти молоді побудувати успішну кар’єру та розвинути важливі навички самопрезентації, основи бізнес-планування, аналітичне мислення, уміння вести переговори, управління проєктами.

У серпні у Запорізькій торгово-промисловій палаті відбудуться чотири офлайн-зустрічі за такими темами:

9 серпня 2022: “Успішне працевлаштування – сьогодні” (підготовка резюме, написання супровідного листа, пошук вакансій)

11 серпня 2022: “Business aquarium – знання та навички для запуску успішного бізнесу” (оцінка ринків, робота з бізнес-ідеєю, підготовка бізнес- плану)

16 серпня 2022: “15 хвилин, або як чашка кави може все змінити” (майстерність самопрезентації, проходження співбесід, презентація бізнес-планів)

18 серпня 2022: «Професійна реалізація жінок, які вимушені були переїхати з тимчасово окупованої території»

Початок тренінгів об 11.00

Спікери уточнюються

У програмі можливі зміни

Обов’язкова реєстрація: https://cutt.ly/WZUteDR

За додатковою інформацією звертайтеся за тел. 050-484-11-97 або електронною поштою: oso@cci.zp.ua

Тренінги відбудуться у бізнес-центрі Запорізької торгово-промислової палати за адресою: м. Запоріжжя, бул. Центральний, 4

Довідково

Проєкт «Збереження та відновлення експортного і виробничого потенціалу МСБ Запорізької області в умовах воєнного стану» реалізує Запорізька торгово-промислова палата в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки Європейського Союзу.

Програму ООН із відновлення та розбудови миру реалізують чотири агентства ООН: Програма розвитку ООН (ПРООН), Структура ООН з питань гендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок (ООН Жінки), Фонд ООН у галузі народонаселення (UNFPA) і Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО).

Програму підтримують дванадцять міжнародних партнерів: Європейський Союз (ЄС), Європейський інвестиційний банк (ЄІБ), Посольство США в Україні, а також уряди Данії, Канади, Нідерландів, Німеччини, Норвегії, Польщі, Швейцарії, Швеції та Японії.