Серія безкоштовних антикризових онлайн-консультацій для бізнесу

Запорізька торгово-промислова палата запрошує взяти участь у серії безкоштовних антикризових онлайн-консультацій для бізнесу, які проводяться за підтримки ПРООН у межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру та за фінансової підтримки Європейського Союзу.

Перший захід серії відбудеться 14 липня 2022 року об 11.00 на платформі ZOOM. Тема зустрічі: «Актуальність форс-мажорних обставин у період воєнного стану. Практичний досвід». На вебінарі ви дізнаєтесь всі аспекти оформлення форс-мажорних обставин, зможете отримати відповіді на запитання стосовно вашого випадку.

Серія вебінарів та онлайн-консультацій покликана надати підтримку діловій активності бізнесу регіону у період кризових явищ. У першу чергу – це роз’яснення останніх податкових змін, форс-мажорні обставини, трудові правовідносини в умовах війни, а також пошук нових ринків для збуту. Окремий важливий блок – допомога аграрним підприємствам в питаннях залучення коштів, пошуку партнерів та налагодження логістики.

Долучайтесь:

14.07 – Актуальність форс-мажорних обставин в період воєнного стану. Практичний досвід»

19.07 – Чи потрібно сплачувати податки під час дії воєнного стану? Податкові та митні пільги

21.07 – Особливості та протиріччя трудового законодавства в період проведення воєнних дій в Україні. Працюємо без помилок, захищаючи права найманих працівників

26.07 – Санкції проти рф та рб як вікно можливостей для українських експортерів

28.07 – Фінансові ресурси для АПК в умовах війни та збут врожаю

Початок вебінарів об 11.00. Тривалість – 1,5 години

Реєстрація обов’язкова за посиланням: https://cutt.ly/uLi1A5b

За додатковою інформацією звертайтеся за тел. 050-484-11-97 або електронною поштою: oso@cci.zp.ua

Довідково

Проєкт «Збереження та відновлення експортного і виробничого потенціалу МСБ Запорізької області в умовах воєнного стану» реалізує Запорізька торгово-промислова палата в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки Європейського Союзу.

Програму ООН із відновлення та розбудови миру реалізують чотири агентства ООН: Програма розвитку ООН (ПРООН), Структура ООН з питань гендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок (ООН Жінки), Фонд ООН у галузі народонаселення (UNFPA) і Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО).

Програму підтримують дванадцять міжнародних партнерів: Європейський Союз (ЄС), Європейський інвестиційний банк (ЄІБ), Посольство США в Україні, а також уряди Данії, Канади, Нідерландів, Німеччини, Норвегії, Польщі, Швейцарії, Швеції та Японії.