Семінар «Визначення обсягу збитків, отриманих внаслідок збройної агресії рф»

Семінар «Визначення обсягу збитків, отриманих внаслідок збройної агресії рф»

18 травня Запорізька торгово-промислова палата спільно з ФДМУ у Запорізькій області запрошують на семінар «Визначення обсягу збитків, отриманих внаслідок збройної агресії російської федерації».

Захід відбудеться з 10:00 до 11:00 в приміщенні Запорізької ТПП за адресою бул. Центральний, 4, конференц-зала та в онлайн-режимі (zoom-конференція, посилання буде надано пізніше).

На семінарі будуть розглянуті актуальні питання стосовно визначення обсягу збитків, упущеної вигоди а також оцінки збитків майна, отриманих внаслідок збройної агресії російської федерації.

У програмі семінару:

  • Визначення обсягу збитків, отриманих внаслідок збройної агресії рф (доповідачка – начальниця Управління ЗРП у Запорізькій області РВ Фонду Держмайна України Владислава Панасенко).
  • Послуги ЗТПП з фотофіксації, експертизи пошкодження, руйнування, знищення або втрати майна, оцінки шкоди та обсягу збитків, завданих підприємствам, установам та організаціям, а також оцінки упущеної вигоди у зв’язку зі збройною агресією рф (доповідач – віцепрезидент Запорізької ТПП Дмитро Антонюк).
  • Практика оцінки шкоди та обсягів збитків, завданих підприємствам, установам та організаціям, а також оцінки упущеної вигоди у зв’язку зі збройною агресією рф (доповідачка – експертка ЗТПП Наталія Нікітіна).

Просимо Вас до 12 травня 2023 року повідомити нас щодо участі представників від Вашого підприємства за електронною адресою  ean@cci.zp.ua або телефоном 067 109-72-55 (viber, telegram).