Розпочала роботу Координаційна платформа донорів із відновлення України

26 січня розпочала роботу Міжвідомча донорська координаційна платформа для підтримки відновлення та реконструкції в Україні.

Про це повідомляє Європейська Комісія.

«Це дасть змогу забезпечити тісну координацію між міжнародними донорами та міжнародними фінансовими організаціями та забезпечить узгоджене, прозоре і підзвітне надання підтримки», – йдеться у повідомленні Європейської Комісії.

У першому засіданні платформи, яке відбулося в форматі відеоконференції, взяли участь високопосадовці з України, Європейського Союзу, країн Великої сімки, а також представники таких фінансових інституцій як Європейський інвестиційний банк, Європейський банк реконструкції та розвитку, Міжнародний валютний фонд і Світовий банк. Пізніше до цієї ініціативи зможуть приєднатися й інші донори.

Нарада започаткувала ширший процес для забезпечення більш тісної координації між усіма ключовими гравцями, які надають короткострокову фінансову підтримку, а також довгострокову допомогу на етапі реконструкції, спираючись на результати конференцій у Лугано, Берліні та Парижі, щоб допомогти подолати розрив між потребами та ресурсами.

ЄС запевняє, що має намір і надалі підтримувати відновлення України, «яка міцно стоїть на шляху до ЄС, гарантуючи, що інвестиції йтимуть пліч-о-пліч із реформами».