Роль діаспори у відновленні української економіки – в центрі уваги III Міжнародного форуму «Міжнародні дні бізнесу»

Роль діаспори у відновленні української економіки – в центрі уваги III Міжнародного форуму «Міжнародні дні бізнесу»

III міжнародний форум: Міжнародні дні бізнесу: Роль організацій діаспори у відновленні українського бізнесу через процеси інтернаціоналізації ринків» відбувся 21 вересня 2023 року.

 «Співпраця з українською діаспорою – велика можливість для разом створити сильну та успішну Україну. Діаспора, яка знає і розуміє Україну, наш найкращий партнер для формування інноваційної бізнес-екосистеми та інвестиційного клімату. Дякуємо, що вже зараз інвестуєте в Україну», – сказав у зверненні до учасників заходу Геннадій Чижиков, президент ТПП України.

Захід організувала Торгово-промислова палата України / Ukrainian CCI за підтримки програми міжнародної співпраці «EU4Business: відновлення, конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП», яку за дорученням ЄС та уряду Німеччини реалізує німецька федеральна компанія Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH та проекту «РОЗВИТОК МСП: ЕКОНОМІЧНА ІНТЕГРАЦІЯ ВНУТРІШНЬО ПЕРЕМІЩЕНИХ ОСІБ ТА ВІДНОВЛЕННЯ БІЗНЕСУ», що реалізується Представництвом Міжнародної організації з міграції в Україні,  за підтримки Федерального мінестерства економічного співробітництва та розвитку Німеччини (BMZ) через Банк розвитку KfW.

Відеозапис форуму можна переглянути за посиланням:

https://www.facebook.com/ucci.org.ua/videos/869805308017238