Робота над моделлю глобальних палатівських інновацій – у фокусі уваги Засідання Ради Всесвітньої Федерацій Палат

Робота над моделлю глобальних палатівських інновацій – у фокусі уваги Засідання Ради Всесвітньої Федерацій Палат

Правління WCF визначалось із пріоритетами на 2023 рік.

Розвиток бізнесу та робота над моделлю глобальних палатівських інновацій у фокусі Засідання Ради Всесвітньої Федерацій Палат (World Chambers Federation), що відбулося 7 листопада 2022 року у столиці Франції. У заході взяв участь президент ТПП України Геннадій Чижиков.

Всесвітня федерація палат (WCF) є глобальним форумом торгово-промислових палат. WCF сприяє впровадженню інновацій та удосконаленню послуг для членів асоціацій.

Під час засідання було озвучено 5 пріоритетних напрямів в стратегії WCF на 2023-2025 роки:

  1. Транскордонна торгівля
  2. Доступ до правосуддя, чесність і повага до верховенства права
  3. Глобальна торгівля
  4. Посилення міжнародної кооперації
  5. Цифрові іновації

Йшлося про підтримку малого та мікробізнесу, створення спеціальних платформ, сприяння інноваційним рішенням для бізнесу по всьому світу. Учасники засідання обговорили практичні інновації в адмініструванні й розширенні дії ATA Carnet та сертифікатів походження.

Для України стійкість МСП – основа виживання економіки. Тому ТПП сподівається на активну підтримку учасників WCF нашого підприємництва.
 

«Ситуація в Україні складна і відмінна від більшості розвинених ринків. Проте для нас допомога малому бізнесу особливо важлива. Зокрема, й включення українських кампаній до глобальних процесів. Серед учасників великий інтерес до України. Бажання допомогти практичними кроками. Проговорили посилення співпраці з колегами на національному та міжнародному рівнях, залучення бізнесу до відбудови України», – сказав після засідання Ради WCF Геннадій Чижиков, президент ТПП України.