Запорізька ТПП працює спільно з комітетами підприємців при Торгово-промисловій палаті України

Запорізька ТПП працює спільно з комітетами підприємців при Торгово-промисловій палаті України

Зробити Україну найкращим місцем для бізнесу в Європі! Це мета роботи комітетів підприємців при ТПП України. Результати роботи за 2022-й, плани діяльності на 2023 рік, зокрема пошук ще більш ефективніших механізмів реакції на виклики для бізнесу розглянули під час спільного засідання. Робоча зустріч голів комітетів підприємців при Торгово-промисловій палаті України з керівництвом ТПП та регіональних палат відбулась 20 січня 2023 року.

Геннадий Чижиков, Президент ТПП України, подякував підприємцям за активну участь у роботі. За ефективну організацію процесів в умовах війни, увагу до потреб бізнесу, конструктивну комунікацію, допомогу ЗСУ, гуманітарну працю. «Ми не тільки обговорили результати складного і дуже активного 2022-го року. Я почув багато амбітних планів, проєктів рішень і відповідей на виклики, які стоять перед бізнесом. Спільними силами реалізуємо все задумане, нагальне і перспективне, щоб зробити Україну найкращим місцем для бізнесу в Європі!», – сказав Геннадій Чижиков.

Запорізька торгово-промислова палата традиційно активно співпрацює з профільними комітетами ТПП, залучає до роботи представників компаній – членів ЗТПП. Спільно беремо участь у формуванні пропозицій до законодавчих актів, надаємо експертні консультації бізнесу.

Під час підсумкової зустрічі голова Комітету підприємців агропромислового комплексу Олег Юхновський відзначив своєчасні і корисні проєкти для бізнесу, які реалізувала Запорізька ТПП протягом року за участі Комітету. Це, зокрема, серії навчально-консультаційних зустрічей, спрямованих на допомогу у веденні підприємницької діяльності під час війни, освітні заходи проєкту PRO_Business. Дякуємо колегам за спільну роботу і надійну експертну підтримку!

Щодо питань участі у роботі комітетів ТППУ звертайтесь до Управління організаційної роботи та міжнародних відносин Запорізької ТПП: e-mail: oso@cci.zp.ua, тел. 050-484-11-97, начальник управління Ксенія Нагорна.

З переліком комітетів підприємців ТППУ можна ознайомитись на сайті: https://ucci.org.ua/advocacy/entrepreneurs-committee-at-the-chamber-of-ukraine