П’ятий національний форум МСБ «Відновлення України: роль бізнес-об’єднань»

П’ятий національний форум МСБ «Відновлення України: роль бізнес-об’єднань»

22 березня 2023 року відбудеться П’ятий національний форум МСБ «Відновлення України: роль бізнес-об’єднань». Організатори заходу: ТПП України та Програма розвитку ООН в Україні.

Місце проведення: Intercontinental Kyiv Hotel (вулиця Велика Житомирська, 2A), Велика урочиста зала  (-2 поверх). Планується онлайн-трансляція заходу на Facebook та YouTube каналах ТПП України.

Планується онлайн-трансляція заходу на Facebook та YouTube каналах ТПП України.

Учасники: понад 150 учасників (представники членських бізнес-об’єднань на національному та регіональному рівнях, представники міжнародних бізнес-асоціацій та торгово-промислових палат, дипломатичні представники, керівники малого, середнього та великого бізнесу, представники органів влади, ділові медіа, громадські організації тощо).    

Цілі:

  • Синхронізувати аргументоване та чітке бачення учасників Форуму щодо інструментів  та векторів відновлення України за умов війни, що триває. Підвищити обізнаність про роль та значення діяльності бізнес-об’єднань у напрямах підтримки та адаптації до несприятливих умов ведення бізнесу в Україні, зміцнення економіки країни та розвитку міжнародних зв’язків, залучення інвестицій та сприяння експорту.
  • Обговорити роль бізнес-спільноти, зокрема МСБ, у роботі над планом відбудови й модернізації України. Розширити дискусію про участь українського й іноземного бізнесу в проєктах відновлення.
  • Консолідувати зусилля у напрямку досягнення консенсусу з проблемних питань та спільних дій для їх вирішення. Оцінити виклики, які матимуть місце в майбутньому, визначити вектори бажаних результатів та інструментарій спільних дій у стимулюванні відновлення  України.
  • Привернути увагу міжнародної спільноти до необхідності подальшої розбудови платформи партнерства та об’єднання зусиль, зокрема, з бізнес-об’єднаннями, як в Україні, так і в світі, з метою реалізації Плану відновлення. 

Організатори: ТПП України, Програма розвитку ООН в Україні.

Робоча мова: українська, англійська (з синхронним перекладом).

Програма Форуму
 

11:00-11:45    Реєстрація, вітальна кава


12:00-12:10    Привітання учасникам Форуму від представників Уряду України


12:10-12:30    Вітальні слова організаторів Форуму


12:30-13:15    Панельна дискусія «Українське економічне диво – програми та проєкти української влади для створення сприятливих умов для іноземних інвестицій» 


13:15-13:30    Кава-пауза


13:30-14:15    Панельна дискусія «Роль міжнародної бізнес-спільноти та міжнародних бізнес-об’єднань у відновленні та відбудові України» 


14:15-15:00    Панельна дискусія українських бізнес-об’єднань та асоціацій: «Український досвід ведення бізнесу в умовах війни, історії успіху як рушій економічного відновлення» 


Форма реєстрації на онлайн-трансляцію: https://forms.gle/ATujTvFSrF6o3gZE9

Захід проводиться в рамках реалізації меморандуму між ТПП України і Програмою розвитку ООН (ПРООН) в Україні та за підтримки Проєкту «Зміцнення членських бізнес-об’єднань мікро, малих та середніх підприємств України», який впроваджується ПРООН в Україні у співпраці з Міністерством економіки України і за підтримки Швейцарії.