Публічні закупівлі: відбувся навчальний курс для замовників

Публічні закупівлі: відбувся навчальний курс для замовників

У Запорізькій торгово-промисловій палаті завершилася вереснева навчальна програма для спеціалістів установ, організацій, підприємств, на яких поширюється законодавство в сфері публічних закупівель.

З 26 червня 2021 року діє більшість норм Закону України “Про внесення змін до Закону України “Про публічні закупівлі” та інших законів України щодо вдосконалення системи функціонування та оскарження публічних закупівель” від 03.06.2021р. № 1530-IX.

Зокрема, з 26.06.2021 по-новому рахуємо строки на збільшення ціни товару до 10% та вступають у дію нові правила оскарження процедур закупівель. Відтак замовникам необхідно використовувати в електронній системі закупівель оновлені документи для проведення закупівель, зокрема: форму оголошення для проведення спрощеної закупівлі, форму звіту про виконання договору про закупівлю, тендерну документацію, оголошення про проведення відкритих торгів, повідомлення про внесення змін до договору про закупівлю тощо.     

В освітньому курсі взяли участь фахівці – уповноважені особи, члени тендерних комітетів, які безпосередньо займаються плануванням закупівель, організацією і проведенням процедур закупівель/спрощених закупівель, звітуванням щодо укладених договорів. У програму курсу включені аспекти чинного регулювання сфери публічних закупівель.

Заняття проводили фахівці-практики в сфері публічних закупівель та представники Управління Східного офісу Держаудитслужби в Запорізькій області.

Також нагадуємо, що Запорізька торгово-промислова палата пропонує консультаційні послуги у сфері публічних закупівель на комерційній основі:

  • повне супроводження процедур закупівель/спрощених закупівель;
  • розробка тендерної документації або її експертиза щодо відповідності законодавству;
  • розробка документів щодо діяльності уповноваженої особи/тендерного комітету;
  • перевірка документів по проведеним раніше процедурам закупівель;
  • індивідуальні консультації, інформаційна та методична допомога, правова підтримка.

Телефони для довідок: 050-668-62-24, 098-872-29-62,  personal2@cci.zp.ua