ПрАТ “Запоріжсклофлюс” – єдиний виробник силікату натрію в Україні відзначає 75-річний ювілей

5 серпня 1947 року Запорізький скляний завод було введено в експлуатацію. Сьогодні, 5 серпня 2022 року, за багаторічну співпрацю з Торгово-промисловою палатою України, вагомий внесок у розвиток промисловості Запорізького регіону, підтримку економічного фронту України та з нагоди 75-річчя від дня заснування ПрАТ «Запоріжсклофлюс» нагороджено Почесним Дипломом Президії Торгово-промислової палати України. Нагороду генеральному директору підприємства Володимиру Нетязі урочисто вручив віцепрезидент Запорізької торгово-промислової палати Андрій Куц.

Приватне акціонерне товариство «Запоріжсклофлюс» – найбільший і єдиний в Україні  виробник силікату натрію (брили), один із найбільших світових виробників зварювальних плавлених флюсів, а також виробник посуду з пресованого безбарвного скла. З силікату натрію власного виробництва підприємство виготовляє і реалізує рідке скло, як наливом, так і фасоване. Підприємство вже протягом багатьох років є членом Запорізької торгово-промислової палати.

Бажаємо колективу “Запоріжсклофлюс” сил і наснаги, витримки і мужності, світлого майбутнього і мирного неба!

Підприємство є основним постачальником зварювальних флюсів та силікату натрію в Україні. Велика частина продукції відвантажується на експорт.

На підприємстві діють два основні цехи: флюсоваренний, що складається з відділення з випуску флюсу і відділення по випуску силікату натрію, і цех світлотехнічного скла. Допоміжні цехи – цех природоохоронних об’єктів, транспортний, ремонтно-механічний.

Завод має унікальне обладнання для виробництва зварювальних флюсів новим способом – методом подвійного рафінування розплаву.

Контакти:

У зв’язку з воєнним станом в Україні з усіх питань на постачання силікату натрія/ рідкого скла/ зварювального флюсу, прохання звертатися за номером – +38(050) 322-49-49 або на електронну адресу – sbut@steklo-flus.com

Сайт підприємства:

https://www.steklo-flus.com/ua/