Проєкт USAID «Демократичне врядування у Східній України» планує заходи щодо підтримки економічної спроможності прифронтових регіонів Запорізької області

Проєкт USAID «Демократичне врядування у Східній України» планує заходи щодо підтримки економічної спроможності прифронтових регіонів Запорізької області

До уваги представників малого бізнесу!

Департамент економічного розвитку та торгівлі Запорізької міської ради повідомляє, що проєктом USAID «Демократичне врядування у Східній України» (далі – DG East) плануються заходи щодо підтримки економічної спроможності прифронтових регіонів Запорізької області.

На сьогодні розпочато планування заходів з підтримки малих бізнесів, фермерів, малих переробних підприємств. Головним аспектом у відповідній роботі має бути створення нових робочих місць в прифронтових регіонах, розширення виробничих потужностей та збільшення місцевих податків і зборів.

Орієнтовно в період 08-13 квітня представниками DG East планується робочий візит до Запорізької області для проведення інтерв’ю з кожним потенційним бенефіціаром, огляд наявних виробничих потужностей, земельного фонду тощо для ідентифікації системних суб’єктів господарювання, які будуть включені в фінальний грантовий пакет.

Відповідно до норм НААСР, ДБН буде надаватися підтримка суб’єктам господарювання тільки у визначеному нормативно-правовому полі, оскільки після оснащення/переоснащення всі реципієнти мають працювати і розвивати свій бізнес синхронізовано з європейськими нормами і бути готовими до експорту української продукції.

У разі Вашої зацікавленості в отриманні міжнародної технічної підтримки для запису на попереднє інтерв’ю з працівниками проєкту просимо в термін до          15.00 години 28.03.2024 року звернутись за тел.: 096-614-34-45.