Проєкт “Український Бізнес в Дії”

Проєкт “Український Бізнес в Дії”

Для українських підприємців є можливість отримати грантову підтримку до 50.000 євро з проєктом “Український Бізнес в Дії”! Грантовий проєкт спрямований на адаптацію та відновлення діяльності українських малих та середніх підприємств та #greentech підприємств, які в умовах російсько-української війни продовжують працювати та потребують допомоги для продовження своєї діяльності.

На що можуть бути використанні гранти?

Інновації, технологічні та інші послуги, які сприяють розвитку підприємства

Ресурси або обладнання, необхідні для адаптації виробництва до нових реалій ведення бізнесу в умовах війни

У виняткових випадках гранти можуть покривати частину операційних витрат, понесених підприємством протягом 6 місяців, якщо це має вирішальне значення для забезпечення безперервної діяльності підприємстваДетальніше про проєкт, умови участі та подачі заявки: https://www.businessesinaction.com2 листопада на онлайн презентації розповімо про всі деталі проєкту. Реєстрація на захід: bit.ly/3MA1u0W

«Український Бізнес в Дії» — це проєкт грантової підтримки малих та середніх підприємств (МСП) та greentech підприємств, що реалізується Програмою розвитку Європейського фонду для Південно-Східної Європи (#EFSEDF) та Програмою технічної допомоги Зеленого фонду для зростання (#GGFTAF) та міжнародною консалтинговою компанією #CIVITTA.