Проєкт PRO_Business Запорізької ТПП презентували керівникам рад при ЗОСППР «Потенціал»

Нещодавно Запорізька торгово-промислова палата розпочала реалізацію нової ініціативи для бізнесу. Це інформаційна платформа PRO_Business – спеціалізований онлайн-сервіс для запорізьких компаній.
29 червня віцепрезидент Запорізької ТПП Андрій Куц представив проєкт під час засідання керівників рад при ЗОСППР «Потенціал».
Повна назва ініціативи: «Збереження та відновлення експортного і виробничого потенціалу МСБ Запорізької області в умовах воєнного стану».
Ідея цього проєкту зародилась минулоріч, однак саме зараз його тематика стала ще актуальнішою, адже створює додаткові можливості співпраці в умовах воєнного часу.
Ми заручилися підтримкою міжнародних партнерів: протягом трьох наступних місяців працюватимемо за підтримки ПРООН у межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру та за фінансової підтримки Європейського Союзу. Прагнемо заявити про економічний потенціал Запорізького регіону та надати підприємцям та підприємицям майданчик для міжнародної презентації, прямих ділових контактів із закордонними партнерами, – розповів Андрій КУЦ.
Мета ініціативи: заявити про економічний потенціал Запорізької області, можливості локальних виробників, надати підприємцям майданчик для міжнародної презентації.
Наразі на онлайн-платформі представлені понад 500 учасників та учасниць з різних сфер виробництва, сфери послуг і консалтингу. Триває технічне доопрацювання онлайн-ресурсу. Зокрема, незабаром з’являться розділи для розміщення та пошуку комерційних пропозицій, резюме та вакансій, новини та бізнес-аналітика.
Учасники засідання під головуванням президента ЗОСППР «Потенціал» Олександра Головко підтримали таку ініціативу, відзначили її своєчасність для бізнесу.
Запорізька торгово-промислова палата запрошує до партнерства у реалізації проєкту! Також будемо вдячні представникам бізнесу за відповіді на запитання нашого опитування, що допоможе нам врахувати максимум нагальних потреб підприємців.
Анкета за посиланням: cutt.ly/oJ87fqx
За додатковою інформацією звертайтеся за тел. +380 50 484 1197 або електронною поштою: oso@cci.zp.ua.

Довідково

Проєкт «Збереження та відновлення експортного і виробничого потенціалу МСБ Запорізької області в умовах воєнного стану» реалізує Запорізька торгово-промислова палата в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки Європейського Союзу.

Програму ООН із відновлення та розбудови миру реалізують чотири агентства ООН: Програма розвитку ООН (ПРООН), Структура ООН з питань гендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок (ООН Жінки), Фонд ООН у галузі народонаселення (UNFPA) і Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО).

Програму підтримують дванадцять міжнародних партнерів: Європейський Союз (ЄС), Європейський інвестиційний банк (ЄІБ), Посольство США в Україні, а також уряди Данії, Канади, Нідерландів, Німеччини, Норвегії, Польщі, Швейцарії, Швеції та Японії.