Проєкт ІТС запрошує українські компанії до участі у колективному стенді на Міжнародній виставці Gulfood 2023

Проєкт ІТС запрошує українські компанії до участі у колективному стенді на Міжнародній виставці  Gulfood 2023

Партнер Запорізької ТПП – проєкт ІТС «Сприяння виходу малих і середніх підприємств плодоовочевого сектору на зовнішні ринки та включення їх у ланцюжки доданої вартості» організує колективний стенд українських виробників у межах Міжнародної виставки продуктів харчування та напоїв Gulfood 2023, що 20-24 лютого проходитиме в Дубаї, ОАЕ.

«Раді повідомити про підготовку до Міжнародної виставки продуктів харчування та напоїв Gulfood 2023, яка відбудеться в Дубаї з 20 по 24 лютого.

Проєкт ІТС уже традиційно збирає українських підприємців плодоовочевого та горіхового секторів на цю масштабну подію у світі харчової індустрії. Попри труднощі, з якими зіткнувся український бізнес у зв’язку з російською військовою агресією, ми віримо у ваші сили і хочемо, щоб ваша конкурентоспроможність та експортний потенціал тільки зростали.

З досвіду участі у попередніх міжнародних виставок у Мадриді та Парижі цього року, ми бачимо, який інтерес проявляють міжнародні партнери до наших підприємців. Україна сьогодні – у тренді.

Ми запрошуємо вас на Gulfood 2023. Обіцяємо фахову підтримку та консультації, дружню і водночас професійну роботу нашого колективного стенду на виставці та багато можливостей для пошуку корисних професійних контактів, з яких народжується тісна співпраця».

Подати заявку на участь у роботі колективного стенду на виставці Gulfood 2023 можна за посиланням:

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfAOj3BGF1FuUJ9ILt8pmPUwurA1W2bPIzIHgSXTKe58cOwJQ/viewform?fbclid=IwAR2mamVVs4JoAKN3GMNIsaX8_GTGPs_xjt8J-q1Fz05wSt_vHVfEz7gRB6I