Проєкт «Економічне відновлення звільнених територій»

Проєкт «Економічне відновлення звільнених територій»

Запорізька торгово-промислова палата долучається до нового проєкту «Економічне відновлення звільнених територій», що реалізовуватиметься в Дніпропетровській, Донецькій, Запорізькій, Сумській, Харківській, Чернігівській областях.

Під час спільної онлайн-зустрічі учасників програми експерти Запорізької ТПП разом з колегами обговорили можливості реалізації проєкту в регіонах.

Метою є підтримка МСП та стимулювання розвитку бізнесу в звільнених регіонах України через налагодження особистісних бізнес-зв’язків, поширення кращих бізнес-практик, налагодження системної міжрегіональної кооперації між МСП 12-ти областей, проведення навчань та надання інформаційно-консультаційної підтримки, консолідація зусиль щодо обговорення й вирішення проблем визначених галузей проєкту.

Відповідно до поставленої мети, основними завданнями є:

– налагодження зв’язків та системної співпраці між підприємцями 12-ти областей;

– розвиток та підтримка малого та середнього бізнесу через представлення й вивчення сильних сторін та практик діяльності успішних підприємств, поширення кращих практик ведення бізнесу;

– представлення нових інструментів підтримки МСП, зокрема, навчання, надання інформаційно-консультаційної та організаційної підтримки.

На підприємців-представників малого та середнього бізнесу чекають стаді-тури на Чернігівщину, Сумщину та Дніпропетровщину, а також заключний міжрегіональний бізнес-форум у Чернігові.

Ініціатива реалізується Проєктом «Розвиток бізнес сектору України» за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).

Тривалість: 5 місяців (вересень 2023 – лютий 2024 р.)