Пропозиція японської компанії«Iso Solution Co. Ltd» щодо співпраці у проєктах з відбудови та відновлення України

Міністерство закордонних справ пропонує ознайомитись з пропозицією використання продукції «Iso Solution Co. Ltd» у проєктах з відбудови та відновлення України. Зокрема, в офіційному листі на адресу Торгово-промислової палати України зазначається:

“Повідомляємо про те, що з метою залучення японської сторони до реалізації проєктів з відбудови інфраструктури та відновлення економіки України, Посольством України в Японії було проведено зустріч з керівництвом інноваційної компанії, яка спеціалізується на виробництві та використанні органічних ферментів – ензимів N ZYME®, «Iso Solution Co. Ltd». 

Довідково: технологія ензимів N-ZYME® – результат майже 20-річного проєкту з дослідження властивостей дезінфекції та очищення води в різних природних середовищах. Під час комплексного дослідження мікробної популяції зразків мангрового ґрунту в Сіамській затоці було виявлено рідкісні штами бактерій та дріжджів з унікальними здібностями швидко видаляти широкий спектр забруднюючих речовин. Було з’ясовано, що ці мікроби та отримані ними ферменти є каталізаторами біохімічних реакцій, які дозволяють швидко видалити відходи з води. Наступним етапом проєкту стало дослідження можливостей вирощування цих мікроорганізмів симбіотично та оптимізації процесу продукування ними відповідних ферментів та метаболітів. 

Ензими N-ZYME® не є генетично модифікованим, оскільки їх отримують з чистих штамів природних мікробів. Продукти N-ZYME® мають широкий спектр застосування в сільському господарстві, рослинництві, тваринництві, в екології (очищення навколишнього середовища, води, повітря, ґрунтів), харчовій промисловості тощо. Продукція компанії використовувалася для ліквідації наслідків руйнівного цунамі у Південно Східний Азії в 2004 році, землетрусу й цунамі на східному узбережжі Японії в 2011 році. 

За результатами проведеної зустрічі отримано зацікавленість японської сторони у налагодженні співробітництва з українськими партнерами, зокрема на таких напрямах: очищення та дезінфекція територій, передусім у місцях ведення активних бойових дій, реалізація екологічних проєктів, у тому числі ліквідація наслідків підриву Каховської ГЕС, а також у сфері рослинництва та тваринництва». 

Презентація компанії: