Програма стажування «Fit for Partnership with Germany»: «Industry 4.0 – Діджиталізація»

Програма стажування «Fit for Partnership with Germany»: «Industry 4.0 – Діджиталізація»

Програма «Fit for Partnership with Germany» відкрила набір у групу на 2023 рік за напрямом «Industry 4.0 – Діджиталізація», детально. Запорізька торгово-промислова палата виступає партнерською платформою проєкту у регіоні з 2016 року.

Програма «Fit for Partnership with Germany» має на меті сприяння компаніям з 21 країни світу з виходу на міжнародні ринки, налагодження міжнародних контактів та взаємовигідного співробітництва з підприємствами Німеччини. 

Програма підтримує учасників у встановленні або поглибленні контактів з німецькими компаніями.
Переговори про започаткування кооперації (B2B) служать для виявлення інтересів співпраці та пропонують різноманітні можливості для спілкування та обміну досвідом з представниками німецьких компаній.

Найважливіший модуль Програми «Fit for Partnership with Germany» – двотижнева сесія у Німеччині з візитами на німецькі підприємства, відвіданням виставок, хабів, продовженням В2В переговорів.

«Живому» модулю передує інтенсивний підготовчий онлайн-модуль: інтерактивні тренінги, колегіальне консультування, менторінг, взаємний коучінг, онлайн-соціалізації, Flipped Classroom та інші форми взаємодії.

Фінансові умови участі у Програмі «Fit for Partnership with Germany»: участь в онлайн – модулях є безкоштовною.

Витрати, які покриває Програма «Fit for Partnership with Germany» під час бізнес-сесії у Німеччині:

  • Тренінги та воркшопи в Німеччині
  • Проживання в 3-зірковому готелі (або рівноцінне аналогічне розміщення) в Німеччині
  • Сніданок і обід або сніданок і вечеря (напівпансіон)
  • Трансфер з / до аеропорту за умови централізованого прильоту / заїзду групи
  • Групові поїздки на німецькі підприємства та на інші заходи (виставки та інше)
  • Транспортні витрати учасника, пов’язані з поїздкою на індивідуальні зустрічі (автобус або поїзд по території Німеччини)
  • Страхування здоров’я, від нещасних випадків і цивільної відповідальності під час перебування в Німеччині

Більше інформації, як стати учасником https://ukraine.managerprogramm.de/

ДЕТАЛЬНІШЕ ПРО ПРОГРАМУ

Якщо маєте запитання, прохання контактувати із координатором по проєкту Запорізької торгово-промислової палати Ольгою Щолкіною за тел.: (061) 233-11-72, e-mail: info1@cci.zp.ua.

Довідково

Програма для менеджерів “Fit for Partnership with Germany” (“Готові до співпраці з Німеччиною”) надає можливість керівникам середньої та вищої ланки ознайомитись з ринком Німеччини, встановити ділові контакти та налагодити довгострокове партнерство з німецькими компаніями. 

Фінансування Програми здійснюється з бюджету Федерального міністерства економіки, енергетики та захисту клімату (BMWK). За дорученням BMWK Програму координує Deutsche Gesellschaft für internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH, яке розробляє концепцію Програми та її окремих складових. За реалізацію Програми на території України відповідає Міністерство економіки України.

Програма є надзвичайно перспективною в економічному плані як для німецьких підприємств, так й для підприємств країн-партнерок. Станом на 2021 рік у Програмі взяли участь більше 15.000 менеджерів, у їх числі – представники Запорізької області.