Програма стажування «Fit for Partnership with Germany» для представників будівельної галузі та супутніх сфер

Програма стажування «Fit for Partnership with Germany» для представників будівельної галузі та супутніх сфер

Запорізька торгово-промислова палата – на правах партнерської платформи проєкту у регіоні – повідомляє, що Програма «Fit for Partnership with Germany» відкрила набір у групу стажування для представників будівельної галузі та супутніх сфер.

Відбудова пошкодженого майна та інфраструктури є нашою нагальною потребою. При цьому нам  потрібно використовувати інноваційні технології та зелені рішення в процесі відновлення та  модернізації об’єктів. Відновлення України потребуватиме розвитку локального виробництва будівельних матеріалів та обладнання.

Відроджувати наші міста необхідно за сучасними стандартами архітектури, інновацій, комфорту та  інклюзивності з урахуванням досвіду наших європейських партнерів, зокрема Німеччини. І особлива увага – міжмуніципальному партнерству та обміну кращим досвідом та практиками як з іноземними партнерами, так і між собою.

Програма орієнтується на представників будівельної галузі та супутніх сфер:

• промислове та цивільне будівництво

• архітектура

• проєктування

• інжиніринг

• мережі та комунікації

• будівельні матеріали

• виробництво вікон, дверей та інше.

Паралельно буде розглянуто низку питань з енергоефективності:

• енергоефективність у промисловості

• енергоефективність у будівництві, санації будівель та споруд

• альтернативні джерела енергії

• водневі ресурси та джерела – new!!!

Програма є виключно прагматичною:

Модуль 1: 6-тижнева онлайн-підготовка з найважливіших питань;

Модуль 2: 2-тижнева сесія у Німеччині: переговори, виставки, підприємства, контракти.

Початок: онлайн-підготовка – IV квартал 2023. Сесія у Німеччині – І квартал 2024.

З питань участі звертайтесь до координатора проєкту від Запорізької торгово-промислової палати Ольги Щолкіної за тел.: (061) 233-11-72, e-mail: info1@cci.zp.ua.

Анкети приймаються до 30.09.2023.

Довідково

Програма для менеджерів “Fit for Partnership with Germany” (“Готові до співпраці з Німеччиною”) надає можливість керівникам середньої та вищої ланки ознайомитись з ринком Німеччини, встановити ділові контакти та налагодити довгострокове партнерство з німецькими компаніями.

Фінансування Програми здійснюється з бюджету Федерального міністерства економіки, енергетики та захисту клімату (BMWK). За дорученням BMWK Програму координує Deutsche Gesellschaft für internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH, яке розробляє концепцію Програми та її окремих складових. За реалізацію Програми на території України відповідає Міністерство економіки України.

Програма є надзвичайно перспективною в економічному плані як для німецьких підприємств, так й для підприємств країн-партнерок. Станом на 2021 рік у Програмі взяли участь більше 15.000 менеджерів, у їх числі – представники Запорізької області.