«Fit for Partnership with Germany»: набір у групу за напрямом «Енергоефективність та альтернативні джерела енергії»

«Fit for Partnership with Germany»: набір у групу за напрямом «Енергоефективність та альтернативні джерела енергії»

Пропозиція для бізнесу від «Fit for Partnership with Germany».  Програма «Fit for Partnership with Germany» відкрила набір у групу на 2023 рік за напрямом «Енергоефективність та альтернативні джерела енергії».

Запорізька торгово-промислова палата виступає партнерською платформою проєкту у регіоні з 2016 року.

Дефіцит енергоносіїв та зростання цін на них стимулює попит на інноваційні технології, що знижують споживання енергії. Саме в цій сфері – сфері енергоефективності Німеччина має чудову міжнародну репутацію. В країні прийнято низку законів та постанов про енергетичну безпеку, процедури розширення вітрової енергії, виробництво зеленого водню. Метою є декарбонізація шляхом переходу на енергію з води, сонця, вітру, біомаси та геотермальних ресурсів.

Ознайомтесь на практиці із застосуванням нових технологій та технічним оснащенням, з постачальниками та виробниками витратних матеріалів,  продукції промислово-технічного призначення, а також з сервісними компаніями. Німецькі компанії продемонструють рішення в сфері підвищення ефективності енергії в різних галузях промисловості та сферах надання послуг.

Пріоритетні напрями:

  • Енергоефективність в промисловості
  • Енергоефективність у будівництві, санації будівель та споруд
  • Альтернативні джерела енергії – у тому числі сонячна, вітрова, геотермальна, біоенергетика
  • Водневі ресурси.
  • Цільова аудиторія – менеджери середньої та вищої ланки, які:
  • відповідають за організацію виробничих процесів
  • відповідають за закупівлю продукції промислово-технічного призначення та витратних матеріалів для промислового виробництва, будівництва, виробництва біоенергії
  • відповідають за ефективне використання енергетичних ресурсів на підприємстві
  • проектують, будують та санують промислові об’єкти та об’єкти громадського призначення
  • займаються виробництвом, впровадженням та збутом обладнання, матеріалів, технологій та програмного забезпечення для підвищення енергоефективності у промисловості, у спорудах.

А також:

  • компанії в енергетичній галузі, які вже постачають енергію з відновлюваних джерел або планують це робити
  • сервісні та консалтингові компанії у сфері енергоменеджменту з акцентом на відновлювані джерела енергії
  • компанії, які виробляють, імпортують та продають технології та обладнання для виробництва енергії з відновлюваних джерел  енергії
  • інші компанії, які зацікавлені у відновлюваній енергетиці.

Ми не маємо стандартної програми. Кожна програма готується, враховуючі потреби нашої цільової аудиторії. Кожен учасник бере участь у формуванні програми.

Fit for Partnership with Germany є виключно прагматичним інструментом підтримки бізнесу:

1 Модуль: 6-тижнева онлайн-підготовка з найважливіших питань (онлайн-консультації та -тренінги, онлайн візити на німецькі підприємства, проведення переговорів)

2 Модуль: 2-тижнева бізнес-сесія у Німеччині: візити на німецькі підприємства, переговори, виставки, контракти.

Чекаємо на Ваші аплікаційні форми до 10 квітня 2023 року на адресу olena.lutsenko@giz.de.

З питань участі у відборі звертайтесь до координаторки проєкту від Запорізької торгово-промислової палати Ольги Щолкіної за тел.: (061) 233-11-72, e-mail: info1@cci.zp.ua.

Посилання на аплікаційну форму:

https://ukraine.managerprogramm.de/wp-content/uploads/2022/10/Application-Form-2022-07-EN.pdf?fbclid=IwAR0qkt1JZmXSO46UIt6eSsmFcRKUsKHoQDA-lBBGVYaxMDn3Avx4enxOve4

Зараз в Німеччині перебуває група менеджерів напряму «Охорона здоров’я».

Наступні групи, які найближчим часом розпочнуть свій шлях у нашій Програмі такі:

  • Будівництво та енергоефективність (ще є декілька місць у групі)
  • Менеджмент у сфері охорони здоров’я (є декілька місць у групі)
  • Сільське господарство та харчова промисловість (Україна-Молдова), є місця
  • Економічна кооперація без галузевої специфіки

Довідково

Програма для менеджерів “Fit for Partnership with Germany” (“Готові до співпраці з Німеччиною”) надає можливість керівникам середньої та вищої ланки ознайомитись з ринком Німеччини, встановити ділові контакти та налагодити довгострокове партнерство з німецькими компаніями.

Фінансування Програми здійснюється з бюджету Федерального міністерства економіки, енергетики та захисту клімату (BMWK). За дорученням BMWK Програму координує Deutsche Gesellschaft für internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH, яке розробляє концепцію Програми та її окремих складових. За реалізацію Програми на території України відповідає Міністерство економіки України.

Програма є надзвичайно перспективною в економічному плані як для німецьких підприємств, так й для підприємств країн-партнерок. Станом на 2021 рік у Програмі взяли участь більше 15.000 менеджерів, у їх числі – представники Запорізької області.