Про оновлені можливості мережі 𝗘𝗻𝘁𝗲𝗿𝗽𝗿𝗶𝘀𝗲 𝗘𝘂𝗿𝗼𝗽𝗲 𝗡𝗲𝘁𝘄𝗼𝗿𝗸

Про оновлені можливості мережі 𝗘𝗻𝘁𝗲𝗿𝗽𝗿𝗶𝘀𝗲 𝗘𝘂𝗿𝗼𝗽𝗲 𝗡𝗲𝘁𝘄𝗼𝗿𝗸

Експерти Запорізької торгово-промислової палати, представники компаній – членів ЗТПП взяли участь  в інформаційному дні, присвяченому оновленій мережі 𝗘𝗻𝘁𝗲𝗿𝗽𝗿𝗶𝘀𝗲 𝗘𝘂𝗿𝗼𝗽𝗲 𝗡𝗲𝘁𝘄𝗼𝗿𝗸 та її можливостям.

Нещодавно Запорізька ТПП стала офіційним партнером програми у нашому регіоні, приєднавшись до найбільшої європейської мережі підприємств. Адже на EEN представлено 70 країн світу, більш ніж 2 500 000 організацій, понад 10 000 профілів компаній.

Під час інформаційного дня Ольга Шубіна, координаторка Консорціуму EEN-Ukraine (Enterprise Europe Network Ukraine) презентувала мережу, а також розповіла, про послуги, які надаються на безоплатній основі, зокрема, консультації, розміщення бізнес-пропозицій, встановлення ділових зв’язків із закордонними партнерами, просування інноваційних продуктів серед потенційних інвесторів, а також участь у міжнародних заходах, виставках і В2В-перемовинах.

Леонід Євстратов, менеджер Консорціуму EEN-Ukraine, детальніше презентував новий сайт EEN (Enterprise Europe Network), розповів як працювати з мережею і показав приклад заповнення профілю компанії для подальшого його розміщення у системі.

Європейська мережа підприємств допомагає робити практичні кроки для розширення торговельних можливостей українських підприємств:

•             пошук партнерів-інвесторів у країнах-учасницях EEN;

•             пошук інноваційних технологій у країнах-учасницях EEN;

•             пошук партнерів у країнах-учасницях EEN для створення спільних підприємств;

•             пошук партнерів у країнах-учасницях EEN для імпорту й експорту товарів.

Якщо Ваше підприємство хоче вийти зі своїми пропозиціями на ринок ЄС для пошуку інвесторів, ділових партнерів для експорту або імпорту товарів чи послуг, створення спільних підприємств, просування або пошуку інноваційних технологій – ми розмістимо комерційні пропозиції на платформі EEN, де підприємці зі всього світу шукають бізнес-партнерів.

Запрошуємо запорізькі компанії звертатися до управління організаційної роботи і міжнародних відносин Запорізької ТПП!

Наші контакти: (050) 484-11-97, e-mail: oso@cci.zp.ua