Про ефективну участь у виставках

Про ефективну участь у виставках

22 грудня у Запорізькій торгово-промисловій палаті, а також онлайн відбувся тренінг «Ефективна участь у міжнародних виставках». Активну участь у тренінгу взяли керівники компаній – учасники запорізького регіонального кластеру «Інжиніринг – Автоматизація – Машинобудування». Адже робота на міжнародних виставках в Україні і за кордоном – одна з головних спільних цілей на найближче майбутнє.

Експерт зустрічі Олексій Грушецький, радник директора державної установи “Офіс з розвитку підприємництва та експорту” розповідає:

«Участь у виставках не є якоюсь чарівною кнопкою. Щоб отримати результат – треба зробити домашню роботу, підготуватися і продумати всі моменти». Що це саме – дізнавалися під час тренінгу.

Зокрема, обговорювали такі на питання:

  • Які головні 12 цілей участі у виставці?
  • Яка є класифікація виставок та формати участі?
  • Етапи планування та підготовки до участі у виставці
  • Як організувати ефективну роботу команди?
  • Що треба знати про роботу під час виставки та після?Як оцінити ефективність участі у виставці?

Олексій Грушецький є ескпертом міжнародного рівня, організовував колективні стенди в країнах Азії та Африки, зокрема, у рамках таких відомих виставкових проєктів, як Gulfood, Anuga, Sial Paris та інших.

Захід організовано в межах програми «Розвиток експортних можливостей членів кластеру та позиціювання його як бренду на зовнішніх ринках», що реалізується як частина проєкту «EU4Business: конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП» за спільного фінансування Європейським Союзом та урядом Німеччини через німецьку федеральну компанію GIZ*.

*Проєкт «EU4Business: конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП» спільно фінансується Європейським Союзом та урядом Німеччини і реалізується німецькою федеральною компанією Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH. Мета проєкту – створення кращих умов для розвитку українських малих і середніх підприємств, підтримка інновацій та стимулювання експорту, що є шляхом до сталого й рівномірного економічного зростання. У межах підходу Team Europe проєкт також сприятиме відновленню України від наслідків COVID-19.EU4Business – ініціатива Європейського Союзу, яка допомагає малим і середнім підприємствам у країнах Східного партнерства – Вірменії, Азербайджані, Білорусі, Грузії, Молдові, Україні – зокрема надає додаткове фінансування та послуги з розвитку бізнесу, а також сприяє ефективному регулюванню підприємницької діяльності. У 2019 році Європейський Союз в межах ініціативи EU4Business підтримав 4 279 підприємців, які підвищили свій дохід на 406 мільйонів євро, створили 50 799 нових робочих місць, збільшили прибуток на 24,7% і експорт на 5%. Детальніше: www.eu4business.org.ua