Президент ТПП України Геннадій Чижиков обговорив важливі питання співпраці з головою Міжнародної торгової палати (ICC)

Президент ТПП України Геннадій Чижиков обговорив важливі питання співпраці з головою Міжнародної торгової палати (ICC)

Президент ТПП України Геннадій Чижиков зустрівся з президентом Міжнародної торгової палати (ICC) Джоном Дентоном під час XII Всесвітнього конгресу торгових палат у Дубаї.

Геннадій Чижиков наголосив, що ТПП України високо цінує  участь у діяльності Міжнародної торгової палати. Подякував пану Дентону за допомогу та підтримку протягом багатьох років співпраці з ICC.  

Сторони обговорили численні заплановані заходи з розвитку потенціалу ТПП України для сприяння міжнародному економічному співробітництву та торгівлі нашої країни.

Також аналізували процес глобального впровадження моделі Chamber 4.0 – нового покоління цифрових палат, яким присвячено XII Всесвітній конгрес торгових палат.

ТПП України взяла активну участь у семінарах ICC Chamber 4.0 (модератор Адам Блок) – нове цифрове покоління. Система Палат налаштована інтегрувати напрацювання в роботу якнайшвидше.  

У розмові йшлося і про потенціал України та сприятливі умови для зростання сегменту електронної комерції.

За словами Геннадія Чижикова, приємно було почути від керівника ICC слова підтримки на адресу українського бізнесу та системи ТПП на шляху інтернаціоналізації торгівлі, співпраці з Міжнародною торговою палатою та Всесвітньою федерацією торгових палат (WCF).

«ТПП України підтримує бажання Світової організації торгівлі (СОТ) покращити систему цифрової торгівлі. Узгодили з Джоном Дентоном підтримку Палатою діяльності та ініціатив ICC. Для української ТПП дуже важливо співпрацювати з ICC. Ми залишаємось надійними партнерами в створенні кращих умов для бізнесу», – сказав Г. Чижиков.

https://ucci.org.ua/press-center/ucci-news/prezident-tpp-ukrayini-gennadii-chizhikov-zustrivsia-z-prezidentom-mizhnarodnoyi-torgovoyi-palati-icc-dzhonom-dentonom