Презентація програми від Чеського Торгового Агентства

13 квітня запрошуємо долучитись до презентації програми від Чеського Торгового Агентства, яка відбудеться в режимі онлайн о 12:00 (за Київським часом).

Домовленість про проведення заходу досягнуто під час візиту президента ТПП України Геннадія Чижикова до Чеської Республіки. Зокрема, у рамках бізнес-конференції у Чеській торговій палаті відбулись зустрічі із керівництвом палати, заступником міністра промисловості і торгівлі Чехії Мартіною Тауберова ( Martina Tauberova), а також празьким бізнесом.

Під час зустрічі було окреслено та обговорено можливості для співпраці на рівні палат та Міністерств, зокрема, у розрізі допомоги українському бізнесу.

Відповідно до домовленостей, Чеське Торгове Агентство (Czech Trade Agency), що діє під патронатом Міністерства промисловості і торгівлі Чехії, готово запропонувати програми по відновленню українських підприємств, низку ініціатив для українських підприємств-експортерів та розглянути запити/пропозиції від членів палати щодо необхідної допомоги українському бізнесу.

Простежується чітка позиція та готовність з боку уряду Чехії, Міністерства промисловості і торгівлі та Чеської торгової палати щодо надання необхідного сприяння та допомоги для якнайшвидшого відновлення економіки України, зокрема економічної діяльності МСБ.

Для участі у до презентації програми від Чеського Торгового Агентства 13 квітня просимо пройти онлайн-реєстрацію.

Реєстрація: https://forms.gle/trjBHtXwAFd59ibd6

Контактна особа в ТПП України:

 Забашта Валерія

+380503664997

valeryz.2393@gmail.com