Презентація міжнародної платформи економічної дипломатії «Назовні» для членів ТПП України

Презентація міжнародної платформи економічної дипломатії «Назовні» для членів ТПП України

4 жовтня об 11.00 в рамках співпраці ТПП України та МЗС України відбудеться Презентація міжнародної платформи економічної дипломатії «Назовні» для членів ТПП України.

Програмою заходу передбачено:

  • Вступне слово Чижикова Г. Д. Президента торгово-промислової палати України
  • Вступне слово Банькова О. С. Державного секретаря МЗС України
  • Презентація Міжнародної платформи економічної дипломатії «Назовні» Лори Поліщук СЕО Офісу «Назовні»
  • Питання /відповіді щодо функціонування сервісу «Назовні»
  • Заключне слово Банькова О. С. Державного секретаря МЗС України
  • Заключне слово Чижикова Г. Д. Президента торгово-промислової палати України

Запрошуємо представників ділових кіл  взяти участь у діловій зустрічі:

Зустріч відбудеться в онлайн форматі та в приміщенні ТПП України (кількість місць обмежена), попередня реєстрація обов’язкова. 
Мова: українська.

Контактні особи в ТПП України: Анна Любима (тел. +380955466509ast-ier@ucci.org.ua), Забашта Валерія (тел. +380503664997valeryz.2393@gmail.com).

РЕЄСТРАЦІЯ: https://forms.gle/t4PCBbwsPwKB3jra6


Довідково:

Міжнародна платформа “NAZOVNI” призначена для надання дипломатичного сприяння українським експортерам на зовнішніх ринках. Обов’язковими умовами для роботи з платформою є:реєстрація підприємства на території України; підприємство є виробником та/або експортером продукції/послуг; наявність презентації та комерційної пропозиції англійською (іноземною) мовою (система надає можливість завантаження згаданих документів); контактна інформація представника компанії, який вільно володіє англійською (іноземною) мовою для оперативної та ефективної комунікації з представниками МЗС України, посольств та іноземних партнерів (в т.ч. моб телефон з WhatsApp).

NAZOVNI – це цифрова платформа МЗС, яка надає українським компаніям можливість зручної та ефективної взаємодії з українськими посольствами в світі. Отримавши запити бізнесу, посольства конвертують їх в нові зв‘язки та контракти за кордоном. NAZOVNI доступна за посиланням https://nazovni.online/.