Представники Запорізької ТПП працюють у складі Громадської ради при ГУ ДПС у Запорізькій області

Представники Запорізької ТПП працюють у складі Громадської ради при ГУ ДПС у Запорізькій області

18 березня 2024 року в рамках засідання Громадської ради у Головному управлінні ДПС у Запорізькій області пройшла чергова зустріч з представниками громадськості та бізнес-спільноти регіону з актуальних питань оподаткування. У заході взяв участь віцепрезидент Запорізької ТПП Владислав Крилов.

Предметом обговорення стали ключові аспекти податку на прибуток. Зокрема, йшлося про періоди, які беруться до уваги при ідентифікації квартальної звітності та застосування податкових різниць; виправлення у податковій декларації з податку на прибуток самостійно виявлених помилок; подання фінансової звітності з виправленими показниками. Також обговорювалися питання застосування штрафних санкцій та пені у 2024 році. Окремо податківці зупинилися на порядку заповнення обсягів, які декларуються платниками за 2023 рік після переходу з єдиного податку з особливостями оподаткування 2% доходу, а також заповненні додатків до декларації з податку на прибуток підприємств.

Крім цього учасники зустрічі розглянули актуальні питання, пов’язані з єдиним податком. З-поміж іншого йшлося про особливості заповнення додатка МПЗ за 2023 рік по платникам єдиного податку четвертої групи.

Керівник податкової служби регіону Іван Саранцев подякував представникам дорадчого органу за організацію зустрічі та запевнив у безумовній підтримці громадських та бізнесових ініціатив. Тож, якщо у представників громадських організацій, які не увійшли до складу Громадської ради при Головному управлінні ДПС у Запорізькій області, є питання, що потребують обговорення, вони завжди можуть звернутися для організації зустрічі або надання роз’яснень.

За матеріалами ГУ ДПС у Запорізькій області