Представники естонських та українських компаній провели переговори у ТПП України

Представники естонських та українських компаній провели переговори у ТПП України

У рамках офіційного візиту Міністра економіки Естонії пані Ріїни Сіккут в Україну 26 вересня у Торгово-промисловій палаті України відбулась зустріч з представниками естонського бізнесу.

У зверненні до учасників зустрічі президент ТПП України Геннадій Чижиков наголосив, що Естонія надзвичайно багато робить для України.

«Оборонна, гуманітарна допомога, підтримка у діалозі з ЄС. Відчуваємо підтримку естонських партнерів на кожному кроці. Ми дуже раді сьогодні вітати в Палаті Міністра економіки Естонії пані Ріїну Сіккут, керівника Сумської обласної військової адміністрації Дмитра Живицького,  президентів регіональних палат, представників ТПП Естонії та бізнес!», – сказав Г. Чижиков.

Десятки українських та естонських підприємців взяли участь у прямих B2B-переговорах. Більшість компаній з обох країн представляли  деревообробну, харчову, будівельну, IT та машинобудівну сферу.

Також Україна та Естонія продовжують спільну роботу щодо реалізації пілотного проекту із запровадження електронних товарно-транспортних накладних (e-TTN) для вантажних автомобільних перевізників. Проект, про старт якого країни домовились на початку вересня, сприятиме розвитку цифрового транспортного коридору між Балтійським і Чорним морями.