ПРАКТИКУМ: «БУДІВНИЦТВО 2021. ВІДНОВЛЕННЯ ПЕРЕВІРОК НА БУДІВЕЛЬНИХ ОБ’ЄКТАХ»

ПРАКТИКУМ: «БУДІВНИЦТВО 2021. ВІДНОВЛЕННЯ ПЕРЕВІРОК НА БУДІВЕЛЬНИХ ОБ’ЄКТАХ»

29 липня Запорізька торгово-промислова палата запрошує на практикум: «Будівництво 2021. Відновлення перевірок на будівельних об’єктах».

Взяти участь у заході можна офлайн та онлайн. Час проведення: 10.00 – 16.00.
Спікер: Віталій Правдюк, адвокат (м. Київ). Експерт у сфері юридичного супроводу нерухомості, будівництва та земельного права. Кандидат юридичних наук. Досвід практичної діяльності в спеціалізації близько 20 років. Працював в найбільших будівельних і девелоперських компаніях України. У 2011 році створив ЮК “Бізнес Форс”, яка спеціалізується на послугах з супроводу угод з нерухомістю, судових спорів, вирішення проблемних питань в нерухомості, будівництві та земельних відносинах.
В кінці 2020 року усвідомивши помилковість дій Уряд відновив в грудні 2021 року дію Порядку державного архітектурно-будівельного контролю, а в березні 2021 року внесено ще кілька корегувань які відновлюють повноцінні перевірки будівельних об’єктів як комунальними органами архбудконтролю, так і підрозділами ДАБІ.
До того ж, з липня 2021 року набуває чинності закон, що істотно змінює регулювання планування територій та правила розробки містобудівних документацій. Про все це та багато інших нагальних питань – йтиме мова на практикумі.
У програмі:

 1. Коротко про зміни в регулюванні будівництва за останні 30 років. Чинність старих вишукувань, дозволів, АПЗ тощо.
 2. Основні терміни в будівництві: «об’єкт», «об’єкт будівництва», «будівля», «будівельний майданчик», «фронт робіт», «комплекс», «проектувальник», «архітектор». Як визначати та відмежовувати?
 3. Загальний алгоритм дій (етапів) з будівництва, які документи виконання таких етапів підтверджують.
 4. Проблеми чинності генпланів та ДПТ. Що треба знати про розробку та проведення громадських слухань.
 5. Спрощені процедури в будівництві: буд паспорт, тимчасові споруди, перелік об’єктів для спорудження яких не потрібні документи (постанова № 406).
 6. Об’єкт незавершеного будівництва та самочинне будівництво. Як вірно визначити, наслідки, обіг.
 7. Невдала реформа архітектурно-будівельного контролю 2020 року: що планувалось, як все практично відбувалось, чому не вийшло.
 8. Чим учасників ринку не влаштовують чинні правила здійснення Державного архітектурно-будівельного контролю? Практичні поради.
 9. Постанови Кабінету Міністрів №№ 1340 та 303: Нові акти, спрямовані на відновлення та зміну правил здійснення архітектурно-будівельного контролю.
 10. Нові правила проведення планових перевірок, визначення об’єктів які підлягають плановій перевірці в автоматичному режим.
 11. Нові правила здійснення позапланових перевірок: фільтри скарг, перелік питань для перевірки, адміністративне оскарження рішень органів архдержбудконтролю.
 12. Будівельні законопроекти: Що нас чекає? Огляд основних законопроектів щодо реформи в містобудуванні.
 13. Коли повноцінно почне працювати Єдина державна електронна система у сфері будівництва? З чого складається? Умови доступу, проблеми роботи з системою. Що робити в разі збоїв в роботі Електронного кабінету забудовника?
 14. Заповнення дозвільних документів на будівництво: онлайн чи в паперовому вигляді? Зміни в оформленні дозвільних документів.
 15. Набуття чинності з 24 липня Закону № 711-IX щодо планування використання земель: нові види містобудівної документації, спрощення зміни цільового призначення землі.
 16. Вибір будівельного майданчику: як має діяти обережний та ефективний господар щоб не викинути гроші на вітер. Найбільш розповсюджені приховані недоліки.
 17. Придбання квартир на первинному ринку: на що звернути увагу обираючи об’єкт.

Вартість участі:1500 грн. (в т.ч. ПДВ)
Місце проведення – ЗТПП, б. Центральний 4, к. 223, з 10.00 до 16.00. Практикум буде проводитися з дотриманням санітарних вимог, які встановлені на час дії карантину.

Реєстрація учасників:
м. Запоріжжя:
тел.: 050-668-62-24, (098) 872-29-62
е-mail: personal2@cci.zp.ua
м. Мелітополь:
тел. (0619) 42-86-32, 43-07-43, 43-03-43, (050) 486-02-96
e-mail: moztpp@ukr.net
https://www.facebook.com/mnv.ztpp/