Практичний семінар “Розвиток експорту. Пошук міжнародних партнерів та діджитал інструменти підтримки експорту”

Практичний семінар “Розвиток експорту. Пошук міжнародних партнерів та діджитал інструменти підтримки експорту”

15 листопада Торгово-промислова палата України в рамках проекту «Зростаємо разом», в межах програми міжнародної співпраці «EU4Business: відновлення, конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП», яку за дорученням Європейського Союзу та уряду Німеччини реалізує німецька федеральна компанія Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH, запрошує українські компанії, які націлені на інтернаціоналізацію та розвиток, прийняти участь в одноденному практичному семінарі на тему: «РОЗВИТОК ЕКСПОРТУ. ПОШУК МІЖНАРОДНИХ ПАРТНЕРІВ ТА ДІДЖИТАЛ ІНСТРУМЕНТИ ПІДТРИМКИ ЕКСПОРТУ». Захід відбудеться онлайн на платформі ZOOM. Час: 10.00 – 13.00.

Під час заходу учасники матимуть змогу ознайомитись з основними платформами для пошуку інформації для експорту продукції за кордон та отримати практичні навички використання платформ для пошуку партнерів за кордоном, розміщення інформації про продукцію на маркет плейсах.

Програма заходу передбачає основну теоретичну частину, яка надасть можливіть отримати загальну інормацю щодо існуючих ресурсів та практичну частину, під час якої компанії матимуть змогу отримати практичні навички по роботі з однією з зазначених платформ.

Реєстрація за посиланням.
Програма тут.