Практичний семінар для українських МСП від Фонду EEN Ukraine

Практичний семінар для українських МСП від Фонду EEN Ukraine

Як побудувати успішний бізнес за допомогою проекту Erasmus для молодих підприємців? 24 червня 2024 року Фонд EEN Ukraine запрошує представників українських МСП, які тільки починають свій шлях до успішного бізнесу, на практичний семінар Як побудувати свій бізнес за допомогою проекту ERASMUS для молодих підприємців“. Початок об 11.00 за київським часом.

Основні цілі заходу:

– Презентація основних правил проекту для молодих підприємців;
– Шаблон презентації для створення бізнес-плану: опис бізнес-ідеї, цілі та концепція бізнесу, конкурентний аналіз, фінансовий аналіз бізнесу
– Презентація каталогу для пошуку партнерів
– Історії успіху та безкоштовні проекти для побудови успішного бізнесу

Практична частина заходу: під час заходу компанії отримають практичну підтримку щодо реєстрації на платформі проекту EYE.

Учасники будуть розділені на дві окремі групи з окремими кімнатами на платформі Zoom, де вони зможуть звернутися зі своїми бізнес-ідеями до проекту EYE за підтримки співробітників проекту EYE.

Кого ми шукаємо:
Ми шукаємо українські МСП, інноваційні компанії та стартапи (не більше 3 років діяльності) та/або тих, хто планує розпочати бізнес і хоче зробити його якісно.

Що нам потрібно:

У нас буде практична частина воркшопу, під час реєстрації нам потрібен ваш бізнес-план (або презентація вашої бізнес-ідеї), резюме у форматі Europass та ваша готовність бути частиною нашої проектної команди.

Будь ласка, заповніть реєстрацію до 23 червня 2024 року за посиланням:  https://forms.gle/yxKeMnqk1vrtAqtY7.