Працюємо спільно з програмами міжнародної підтримки бізнесу

Виконувач обов’язків Постійного представника ПРООН в Україні Яко Сільє (праворуч) зустрівся з президентом Торгово-промислової палати Геннадієм Чижиковим, щоб обговорити підтримку мікро-, малих і середніх підприємств, які постраждали від війни, а також створення можливостей для розширення стратегічної підтримки всієї системи ТПП в Україні.

Запорізька торгово-промислова палата системно реалізує у регіоні проєкти за підтримки ПРООН в Україні, що відкриває додаткові можливості для регіонального бізнесу, особливо – в умовах війни. Сьогодні – це Мережа координаційних центрів підтримки бізнесу, «Експертні  консультації. Об’єднаний економічний фронт двох регіонів». Надаємо безкоштовну експертну, консультаційну підтримку, реалізуємо освітні програми.

За участі експертів проєкту ПРООН працюємо над розробкою оновленої Стратегії ЗТПП, в якій вже враховуємо запити підприємництва у період повоєнного відновлення України.

ПРООН в Україні має багаторічний досвід співпраці з торгово-промисловими палатами, допомагаючи українському бізнесу посилити стійкість до криз, удосконалювати механізми комунікації між бізнесами та постачальниками послуг, розвивати потенціал бізнес-об’єднань, запроваджувати інноваційні рішення, організовувати виставки продукції та навчання для підприємців.