ПП «ЮжТрансПоліс Плюс»: ворота для дому і бізнесу

ПП «ЮжТрансПоліс Плюс» – член Запорізької ТПП і регіонального кластеру «Інжиніринг – Автоматизація – Машинобудування».

Компанія створена в 2000 році і спеціалізується в сфері воротної тематики різноманітного рівня складності, від побутового до промислового призначення та спеціалізованих перевантажувальних систем, докшелтерів, левеллерів, які застосовуються на великих потужностях виробництв, супермаркетів тощо.

Також компанія спеціалізується на дверях Hormann різного рівня, від побутових вхідних, міжкімнатних, до промислових протипожежних, та може запропонувати Вам різноманітний вибір моделей на будь який смак та колір.

ПП «ЮжТрансПоліс Плюс» автоматизує двері та ворота за допомогою італійської автоматики DEA та німецької автоматики Hormann, для всіх типів воріт. Забезпечить будь-яку стоянку, чи окрему зону шлагбаумами, болардами, та встановить світлофори чи систему контроля доступу на паркінгові зони.

Сонцезахисні системи Ви можете обрати під будь який стиль та дизайн. Штори від класичних до автоматичних, жалюзі виготовлені з екологічно чистих матеріалів або маркізи, перголи, ролети або роллставні, що будуть захищати від сонячних променів ззовні.

Компанія виконує повний цикл робіт – від розробки, проектування до монтажу та обслуговування. Відмінними рисами компанії є орієнтація на високі технічні стандарти, та якість. Саме тому наші сертифіковані спеціалісти щорічно проходять навчання в Німеччині та мають 20-ти річний досвід у цій сфері.

Серед клієнтів компанії присутні потужні заводи як «Мотор Січ», «Хортиця», «Авто ЗАЗ», виробництва, банки, супермаркети та готелі, приватні особи…

ПП «ЮжТрансПоліс Плюс» – є активним учасником всіх регіональних виставок, входить в Запорізьку ТПП, та має сертифікат офіційного дистриб’ютора “Хьорман-УА” – офіційного представника HӦRMANN (Німеччина) в Україні.

Зокрема, компанія пропонує промислові відкатні ворота Hormann.

Ідеальне рішення для широких зон проїзду.

Не потрібен монтаж направляючих шин;

Крига, сніг або сильне забруднення не перешкоджають руху воріт;

На вибір пропонуються 7 різних кольорів, за запитом можливі інші виконання;

П’ять запобіжників замикаючого контуру забезпечують негайну зупинку воріт при мінімальному контакті з перешкодою. Це гарантує високий рівень безпеки людей та транспортних засобів;

Електроніка керування інтегрована у стійку автоматичних воріт Hormann з внутрішнього боку;

Дистанційний пульт для воріт з індивідуальним кодуванням.

Подробиці на сайті:

vorota-utp.zp.ua

Отримайте детальну консультацію за номером:

+38 (067) 612 0222