ПП ВКФ «ПОЛІМЕР» запрошує відвідати стенд компанії на виставці «ЕКО» у ВЦ «Козак-Палац»!

ПП ВКФ «ПОЛІМЕР» запрошує відвідати стенд компанії на виставці «ЕКО» у ВЦ «Козак-Палац»!

ПП ВКФ «Полімер» – багатопрофільне виробниче підприємство, член Запорізької торгово-промислової палати представить власну продукції на виставці «Еко», що відбудеться у ВЦ «Козак-Палац» 14 – 16 вересня одночасно з міжнародним форумом «Еко Форум-2021».

Одним із напрямів діяльності підприємства є деревообробне виробництво.

З 1992 року компанія виготовляє корпусні, офісні меблі та художні вироби з натурального дерева будь-якої категорії складності (ручне і верстатне різьблення).

Цех деревообробки займає площу понад 700 кв.м і обладнаний сучасними верстатами європейських і вітчизняних брендів.

Фахівці працюють з усіма сучасними матеріалами: ДСП, МДФ, шпон (шпоновані плити), масиви дерева (дуб, сосна, вільха, ясен, клен).

Меблевий цех виготовляє: офісні та корпусні меблі; шафи купе; стійки ресепшн; барні стійки, меблі для кафе, ресторанів, готелів в різних сучасних стилях,

декорування інтер’єру елементами дерева; прилавки, стенди, торгове обладнання; двері та дерев’яні укоси; декоративні перегородки; кабінети;
настінні панелі; художнє різьблення; дитячі майданчики, пісочниці, спортивні майданчики; гойдалки та альтанки;

пляжні парасольки та навіси, дерев’яні шезлонги і лежаки; меблі для кухні, спальні; радіаторні решітки, каміни;

обладнання та оснащення для бань і саун; деталі для інструментів (тримачі, ручки та ін.).

«Ми цінуємо час наших клієнтів і тому беремо на себе повний цикл робіт: від першого ескізу до монтажу.

Всі ми стикалися з ситуацією, коли дуже важко знайти виріб або меблі за певними критеріями, наприклад, форма підходить,

але колір не той, або ж навпаки, все влаштовує, але габарити зовсім не підходять. Наші клієнти забули про ці проблеми.

Матеріал, форма, колір та інші нюанси враховуються в процесі створення виробу. Кваліфіковані співробітники, передові технології,

новітнє обладнання, різноманітність матеріалів, широкий асортимент і доступні ціни роблять нашу продукцію однією з найбільш конкурентоздатних на вітчизняному ринку», – зазначають на підприємстві.

Також підприємство «Полімер» презентує на «Еко Форумі» нову ТМ «TRONA» – інновацію на ринку безфосфатних, екологічно чистих пральних порошків на основі синтетичної трони, аналогу природного матеріалу – єгипетської солі.

ЕКО-порошки TRONA гіпоалергенні, мають високу миючу і відбілюючу здатність при низькому вмісті поверхнево-активних речовин, усувають неприємні запахи, мають дезинфікуючу і бактерицидну дію. Дуже добре справляються з усіма видами забруднень, легко розчиняються навіть у холодній воді, не руйнують структуру тканини, перешкоджають утворенню накипу на нагрівальних елементах пральних машин.

Порошок ТМ «TRONA» не містить барвників, фосфатів і цеолітів, ЕКО-сертифікований, безпечний для навколишнього середовища, має ніжний ЕКОаромат «ALPINE FRESH ECOLABEL».

Сайт компанії: