ПП ВКФ «ПОЛІМЕР» презентувало безфосфатні порошки власного виробництва

ПП ВКФ «ПОЛІМЕР» презентувало безфосфатні порошки власного виробництва

Під час “Еко Форуму – 2021” запорізька компанія ПП ВКФ “Полімер” презентувала безфосфатні порошки власного виробництва – унікальну розробку і продукт високої якості.

Підприємство є єдиним виробником в Україні, яке освоїло і успішно втілює в життя виробництво сесквікарбонату натрію, так званої синтетичної трони.
Зараз успішно розроблено пральний безфосфатний миючий засіб, одним з компонентів якого є трона – високоякісний продукт, конкурентоспроможний за своїми властивостями на світовому ринку, одержуваної оригінальним енерго-економічним методом кристалізації сесквікарбонату натрію з водної содо-бікарбонатної суспензії.
Цей метод дозволяє отримувати трону синтетичну з низькою насипною щільністю, більш прийнятним для використання в складі пральних порошків у порівнянні зі своїми більш важкими аналогами.

Трона – екологічно чистий продукт, не забруднює навколишнє середовище, не викликає алергії, шкірних захворювань і подразнень, що дає можливість використовувати її в космецевтиці.

Трона при низькому Ph має високі миючі та дезінфікуючі властивості. Розчини з використанням трони не піняться, зберігають елементи нагріву від шкідливого впливу накипу, що дозволяє використовувати трону в пральних машинах які працюють при підвищених температурах.

Всі роботи на виробництві проводяться таким чином, щоб викиди в атмосферу та запах не приводили до суттєвого впливу на природне довкілля. Сировина і матеріали, що використовуються при виробництві прального безфосфатного миючого засобу, відповідають технічним умовам, державним стандартам, санітарним нормам і регламентам технологічних процесів.

Підприємство постійно знаходиться в пошуку необхідних важелів для підвищення екологічної свідомості населення України і культури споживання продукції, не шкодить навколишньому середовищу.

Зараз підприємством отримано сертифікат, що підтверджує, що продукція підприємства (порошки пральні безфосфатні) відповідають вимогам СОУ ОЕМ 08.002.12.065:2016 Засоби миючі та чистячі засоби. Екологічні критерії оцінки життєвого циклу, розроблені відповідно до стандарту ДСТУ ISO 14024: 2002 (ISO 14024: 1999, IDT).