Посольство Мексики в Україні інформує про проведення Міжнародного публічного тендеру

Посольство Мексики в Україні інформує  про проведення Міжнародного публічного тендеру

Посольство Мексики в Україні інформує про проведення Міжнародного публічного тендеру на створення «Полюсу розвитку задля добробуту Асунсьйон Ікстальтепек Теуантепекського перешийка».

Цей тендер представляє унікальну інвестиційну можливість для реалізації масштабного проекту, оскільки індустріальні парки Міжокеанського коридору Теуантепекського перешийка (CIIT) стануть не лише центрами економічної діяльності, але й джерелами регіонального прогресу та процвітання, а також створення робочих місць, інвестицій та розвитку.

У зв’язку з цим, для кращого ознайомлення додається ця публікація разом з Пояснювальною запискою щодо дат його різних етапів і компільований переклад обох документів , а також план розташування для кращого ознайомлення.

Реєстрація зацікавлених сторін, перший етап процедури, може бути здійснена до 20 травня 2024 року, для чого необхідно надіслати на електронну адресу polosdedesarrollo@ciit.gob.mx наступну документацію:

  • Реєстраційну форму (форму можна отримати за запитом на адресу: mexicoucrania@sre.gob.mx).
  • Заяву про відсутність конфлікту інтересів (бланк можна отримати за запитом на адресу: mexicoucrania@sre.gob.mx)
  • Повідомлення про цілковиту конфіденційність (бланк можна отримати за запитом на адресу: mexicoucrania@sre.gob.mx)
  • Документ, що підтверджує досвід та спроможність у розвитку інфраструктури для встановлення промислових підприємств та/або розвитку, обслуговуванні та експлуатації промислових підприємств протягом щонайменше 5 років (Документ у довільній формі).

У разі відповідності вимогам CIIT видасть « Свідоцтво про реєстрацію зацікавленої особи», яке буде надіслано вам електронною поштою (Примітка: Підтвердження успішної реєстрації є необхідною умовою для участі в наступному етапі процедури).

Інформація щодо тендеру: