Попередня ідентифікація товарів у галузі державного експортного контролю

З 2 червня 2022 року Запорізька ТПП відновила свої повноваження на здійснення діяльності щодо попередньої ідентифікації товарів у галузі державного експортного контролю з ініціативи суб’єктів підприємницької діяльності (Свідоцтво № 003-06/2025).

Згідно зі ст. 12 Закону України «Про державний контроль за міжнародними передачами товарів військового призначення та подвійного використання» попередня ідентифікація в галузі експортного контролю є обов’язковою, при цьому висновки недержавної експертизи, в тому числі надані регіональними ТПП, приймаються до уваги органами виконавчої влади і є підставою для митного оформлення окремих груп товарів.

Протягом багатьох років Запорізька ТПП надавала висновки недержавного експортного контролю десяткам підприємств не тільки Запорізької, але й Дніпропетровської, Харківської областей.

Найчастіше експерти ЗТПП у рамках Постанови КМУ № 86 від 28.01.2004 «Про затвердження Порядку здійснення державного контролю за міжнародними передачами товарів подвійного використання» працюють за запитами, пов’язаними з імпортом обладнання та сировини. Особливістю регіону також є велика кількість експертиз складного обладнання на експорт за замовленнями машинобудівних і металургійних підприємств.

Для отримання консультацій та оформлення заявки на проведення недержавної експертизи товарів у галузі державного експортного контролю звертайтесь до управління експертиз Запорізької ТПП.

Наші контакти:

Тел./факс (061) 213-50-27

Тел. (050) 488-03-83, (067) 109-72-55

Сайт: online.cci.zp.ua