Платників податків не будуть карати за неподання звітності

Платників податків звільнено від відповідальності за неподання звітності у зв’язку з форс-мажором, визнаним Торгово-промисловою палатою України.

Про це повідомила голова Державної податкової служби Тетяна Кірієнко, повідомляє Інтерфакс-Україна.

«Оскільки ТПП засвідчила форс-мажорні обставини непереборної сили, податкова роз’яснила, що в разі неможливості подання податкових декларацій, своєчасної сплати або реєстрації податкових накладних платники податків звільняються від будь-якої відповідальності за неподання відповідальності», – повідомила Тетяна Кірієнко під час засідання парламентського комітету з питань фінансів.

Вона уточнила, що податкові перевірки не проводяться, а вже розпочаті – зупиняться.

«Зараз ДПС і територіальні органи максимально працюють з платниками податків щодо можливості сплати податків до настання термінів сплати і в готівковій, і в безготівковій формі незалежно від можливості подання податкової звітності. Усі суми сплачених податків будуть відображені у системах ДПС та, зокрема, у картках платника податків», – сказала Кірієнко.

Джерело:

https://finclub.net/ua/news/platnykiv-podatkiv-ne-budut-karaty-za-nepodannia-zvitnosti.html?fbclid=IwAR0C_9FmVqLe_KrHP1NCEeL0rw7xMPL1zakMXc-p4OGPODgbvPisI1YIazE