Пільгові умови участі для українських експонентів у продовольчому ярмарку Riga Food-2023

Пільгові умови участі для українських експонентів у продовольчому ярмарку Riga Food-2023

До уваги компаній – членів Запорізької торгово-промислової палати, підприємств харчового та агропродовольчого сектору! Представник ТПП України у Латвії, голова правління «Торгового дому Україна» Олександр Петров інформує щодо пільгових умов участі для українських експонентів в агропродовольчій виставці Riga Food – 2023, яка відбудеться 7-9 вересня 2023 р. в м. Рига.

Зокрема, у листі зазначається:

“Маємо за честь запросити Вас прийняти участь в роботі Національного стенду України в межах агропродовольчої виставки RIGA FOOD 2023 (https://www.bt1.lv/rigafood/rus/).
Організаторами стенду виступають Посольство України в Латвійській Республіці, Торгово-промислова палата України (Представництво в Латвії), «Торговий дім Україна», також Федерація роботодавців України, сервіс глобалізації українського бізнесу «NAZOVNI», а також Рада
експортерів та інвесторів при МЗС України.
Riga Food-2023 – найбільша продовольча виставка регіону, в якій традиційно приймають участь країни Балтійського регіону, Скандинавії, Центральної та Східної Європи. З метою розширення асортименту та пошуку нових направлень спеціалізації, RIGA FOOD відвідують найбільші торговельні мережі вищевказаних регіонів, зокрема: RIMI, MAXIMA, CASH & CARRY, LIDL, ELVI, AUSHAN, ALDI та інші.

Участь в межах Національного стенду України є безкоштовною. Заявку на участь необхідно направити до 15 липня 2023 р., рекламну продукцію для розміщення на стенді (доставка в м. Рига) – до 10 серпня 2023 р. Формування, відправка та отримання рекламної продукції узгоджується в робочому порядку”.

З питань участі звертайтесь до Запорізької ТПП.

Контактна особа:

Ксенія Нагорна, начальник управління організаційної роботи і міжнародних відносин ЗТПП

тел. (050) 484-11-97, е-mail:  oso@cci.zp.ua

Формування, відправка і отримання рекламної продукції узгоджується у робочому порядку.

Також повідомляємо, що є додаткова можливість оренди площі експозиції для персонального стенду компанії за спеціальними тарифами зі знижкою.
За результатами участі у виставці, «Торговий дім Україна» сприяє розвитку та укріпленню отриманих ділових контактів, а також інші послуги по виходу на ринок Європейського Союзу (адаптація товарів та послуг для ринку ЄС, сертифікація продукції та виробництва, реєстрація
торгівельних марок та ін.). Більш детально з діяльністю «Торгового дому Україна» Ви можете
ознайомитись на сайті – www.thukraina.com